Cure u regiji za Cyber

Bio sam na video callu sa Marijom Zadravec i nisam nesto zadovoljan. Jedini plus je sto ne gleda na vrijeme i sto je srdacna. Skoro pa se i ne trudi vec samo legne i ceka kad ces zavrsiti. Slabo za 25 eura.
 
Ljudi imam preporuku za video call.. Cura s onlya, 20ak godina, top dupe i ogromne sise i jos mrsava, lady.lust joj je user na onlyu
 
Pa nije cackalica zenska, bas je top gradena, ima bas ogromne sise i dupe, ali nisu joj veliki jer je debela vec bas ima veliko dupe i sisu
 
Ima li tko za preporuciti koju curu da radi ovo a da nije ovdje na oglasniku? Neka koja radi samo na preporuku? Moze u pp
 
Vidim da se mučite svi pa evo, ja sam probao hrpu stranica i uplaćivao kredite, ali neda mi se zabavljat s tajlađankama i ostalo haha.. imam milfaru na fejsu Diana Rovic.. malo je skuplja tarifa, par slikica i videopoziv 1H uzme 50€ i klasika kao i sve unaprijed se plaća pa evo shvatite kao reklamu ili kako želite, ali vam garantiram njoj se javite i nećete se osjećat samo kao broj nego se vidi da i ona uživa
 
Vidim da se mučite svi pa evo, ja sam probao hrpu stranica i uplaćivao kredite, ali neda mi se zabavljat s tajlađankama i ostalo haha.. imam milfaru na fejsu Diana Rovic.. malo je skuplja tarifa, par slikica i videopoziv 1H uzme 50€ i klasika kao i sve unaprijed se plaća pa evo shvatite kao reklamu ili kako želite, ali vam garantiram njoj se javite i nećete se osjećat samo kao broj nego se vidi da i ona uživa
Ti su najaci ,uclane se i odmah daju preporuku.Da onda barem kazu istinu...Dao si truda (3min) i na njenom profilu u komentarima pise da se koriste slike od neke Marie Romeo.(ispod slike s naocalima u komentarima je link)
 
Ti su najaci ,uclane se i odmah daju preporuku.Da onda barem kazu istinu...Dao si truda (3min) i na njenom profilu u komentarima pise da se koriste slike od neke Marie Romeo.(ispod slike s naocalima u komentarima je link)
Ne znam prijatelju, ja sam platio i zadovoljan sam što nudi za tu cifru.. pokušavam nagovoriti na uživo ali ne želi.. nije neka top riba kao s ege ali barem si siguran da te neće prevariti a za izdrkat se dobra jd
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh