Cure u regiji za Cyber

Ne znam spada li.ovo u ovu temu ili ne, ako ne molim admine da presele gdje spada.
Trebala bi mi djevojka koja bi napravila video po narudžbi, joi tipa.
Da se vidi lice, eye contact, dirty talk na nekom od naših jezika (hrvatski, srpski...), da koristi neke specifične fraze i moje ime.
Postoji li tako nešto ili sam preambiciozan?
Molim vas preporuke ako netko misli da zna curu koja bi to mogla napraviti.
 
Ne znam spada li.ovo u ovu temu ili ne, ako ne molim admine da presele gdje spada.
Trebala bi mi djevojka koja bi napravila video po narudžbi, joi tipa.
Da se vidi lice, eye contact, dirty talk na nekom od naših jezika (hrvatski, srpski...), da koristi neke specifične fraze i moje ime.
Postoji li tako nešto ili sam preambiciozan?
Molim vas preporuke ako netko misli da zna curu koja bi to mogla napraviti.
Imas na skypeu, user joj je black devil, top zenska i sve sta se dogovorite odradi
 
Ima na skypu puno black devila, kako znati koji je onaj koji me zanima?
Tražiš slično što sam i ja tražio i našao sam na fejsu.. Diana Rovic.. ženska 40-ak godina, spremna na sve za tih 50€ što traži a ako ju nagradiš malo nakon prvog puta stvarno se na kraju jako isplati.. jedina je mana što kao i sve traži plaćanje unaprijed, ali vrijedi svakog eura.. tak da, moja topla preporuka ti je ona
 
Hvala.
Za sad sam stupio u kontakt s blackdevil, pa ćemo vidjeti što dalje.
U svakom slučaju ako itko ima preporuku za nešto ovog tipa samo pišite
 
Pa pito je kad moze rekla je odmah ja sam odmah uplatio rekla je pricekaj prode 10 min reko jos koliko moram cekat. Rekla je naporan si vratit cu ti novce i od tada nista doslovno 2 poruke poslo i naporan sam ocito hahaha
Ali da vjv je fejk jer ni vratila ni novce ni nista
 
Mislim da nema generalnog odgovora nego ovisi koliko je gužva, ja sam sinoć kontaktirao Melinu dosta sporo odgovara i nisam dogovorio jer sam otisao spavati prije odgovora, jutros poslao poruku za danas pa cemo vidjeti, neku Blackdevil sam kontaktirao na skype ali nema odgovora ko zna možda je i kriva ima ih dosta
 
Nema edit pa cu opet, jel netko mozda ovo probao kontaktirati nekako mi vuče na fake
Ovom sam malo prije zavrsio i najbolja je do sada
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh