Cure u regiji za Cyber

Pozdrav raja, ako je neko zainteresovan za Cam2Cam,( Ali Cam2Cam bas dere guzove, ja sam se iznenadio i izbezumio ) djevojka radi vecinom sa deckom. Ako insistirate moze i sama. Ali ono je nesto nevjerovatno sto jos nisam dozivio, vrijedi svakog Centa
sve u svemu kontakt je preko Telegrama @Teamdream1995
 
Pozdrav raja, ako je neko zainteresovan za Cam2Cam,( Ali Cam2Cam bas dere guzove, ja sam se iznenadio i izbezumio ) djevojka radi vecinom sa deckom. Ako insistirate moze i sama. Ali ono je nesto nevjerovatno sto jos nisam dozivio, vrijedi svakog Centa
sve u svemu kontakt je preko Telegrama @Teamdream1995
Pokusao sam stupit u kontkat,trazi me neke povijest kupnji preko Aircasha itd. Gluposti i muljanja. Vjv prevara
 
Pokusao sam stupit u kontkat,trazi me neke povijest kupnji preko Aircasha itd. Gluposti i muljanja. Vjv prevara
Ja sam vec 3-4 puta bio i prezadovoljan. I meni je trazila kada sam trazio verifikaciju kao da se uvjeri da li sam prije kupovao online. Zatin sam joj poslao, uradili verifikaciju i djevojka je stvarna… uzimo sam solo i sa deckom, sa deckom je bolje dosta iskreno sta kazes radi
 
Jucer se javile24 osobe, niko konkretan( za nepovjerovat) svi zicaju slike, pa posaljem sliku okej, zatim traze video ili opet sliku… 🤣🤣 niko konkretan da se uradi verifikacija. Samo jedan decko bio kako smo dogovorili.

Javite se ko zeli nesto novo, zagarantovanu zabavu iz svih perspektiva.

Telegram teamdream995 i sweatteam9951
Hahahahha cudno da svi rade problem,jedino jedan dao prijedlog. Da nisi ti jednu jedinu recenziju dao/dala?🤣
 
Bezveze ste prijavili profili ´´sweatteam´´ kao spam jer NIJE spam. Osobito ja sam snimao sa djevojkom za videa sto prodaje i ona radi takodjer solo, pa ko zeli nek izvoli. TELEGRAM kikmelina ( Novi Telegram )
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh