BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Jučer navečer dogovorio sa


Dogovorio 1h za 200e.
Konačno da i mene dočeka ukrainka sa slike, tj. još je bolja uživo.
Stan uredan,čist i jako velik.
Nakon ulaska nudi čisti ručnik i tuš.
Dočekala me sa mokrom kosom jer je baš izašla is tuša, znači čista i mirišljava.
Sama u stanu,ljubi se, surađuje.
Bez nekog pretjerivanja najbolje pušenje koje sam do sada dobio, tokom pušenja morao sam je usporiti jer sam skoro svršio.
Pušenje bez kondoma.
Pica uska i obrijana,može sve poze.
Tečno priča eng (priča 5 jezika 😮)tako da je komunikacija isto na nivo.
Znači ovo je za sve one koji vole mršavije cure, tu je još malo manje od mj.
Vrijedi posjetiti, a i ja ću uskoro ponoviti.
 
Jučer navečer dogovorio sa


Dogovorio 1h za 200e.
Konačno da i mene dočeka ukrainka sa slike, tj. još je bolja uživo.
Stan uredan,čist i jako velik.
Nakon ulaska nudi čisti ručnik i tuš.
Dočekala me sa mokrom kosom jer je baš izašla is tuša, znači čista i mirišljava.
Sama u stanu,ljubi se, surađuje.
Bez nekog pretjerivanja najbolje pušenje koje sam do sada dobio, tokom pušenja morao sam je usporiti jer sam skoro svršio.
Pušenje bez kondoma.
Pica uska i obrijana,može sve poze.
Tečno priča eng (priča 5 jezika 😮)tako da je komunikacija isto na nivo.
Znači ovo je za sve one koji vole mršavije cure, tu je još malo manje od mj.
Vrijedi posjetiti, a i ja ću uskoro ponoviti.
kakvo je GFE iskustvo?
 
Slabo pišem jer prvo je forum izgubio smisao drugo sam na odvikavanju.
Netko je već pisao o curi I to pozitivno. Ja sam se okrenuo i otišao jer je sve silikon... I dupe i cice... još mi je ponudila odron od cimerice ...koja je kao sve prirodna. Enivej simple cura koja je bez pitanja vratila lovu i glupi oglas na kojem nije ona.
Kome ne smeta cura je zgodno
Hmm, ček ček ... ja sam bio kod nje prije par dana .... Petrova jel ? Znači cura nije imala nikakve silikone jer baš gledam na to. Bila je odlična. Simpatična,mirišljava,sve prirodno ....
Hm,sad možda jedino da ti nije bila ona...
 
U beogradu 12 independant, verfied profila sa cijenom pola sata 80 eura ili niže. Vidio sam 2 dobro ocijenjena profila sa cijenom od 50 eura pol sata. Što se događa u beogradu?
 
Bio sam kod ove cure. Cura je sa slika, ali su slike obrađene. U faci je malo grublja. Rekao bih srednje 30-e. Sise malo ispuhane, tijelo kao na slikama. Jako ugodna, stan super, ona čista i mirisna. Ponudila s vodom i tušem i krenula me skidati. Kad sam izašao iz kupaone, krenula me ljubiti i navlačiti miška i onda pušenje klečući. Zatim me odvukla u sobu. Super pušenje, radi i DT ako si do 20 (to zadovoljavam 🤣). Super pičić s većim usminama i onda par poza i svršavanje u usta. Nema prstiju u picu.
Ne požuruje, posvećena je, jako simpa, tuš prije i poslije i neobavezna spika.
Uglavnom sve super, ali mi nije baš u faci, iako sam to naslućivao iz fotki. Ukupna ocjena 8,5/10. Tu je do utorka.
Malo mi je žao da nisam otišao do ove Irine koju je Darac nahvalio
 
Hmm, ček ček ... ja sam bio kod nje prije par dana .... Petrova jel ? Znači cura nije imala nikakve silikone jer baš gledam na to. Bila je odlična. Simpatična,mirišljava,sve prirodno ....
Hm,sad možda jedino da ti nije bila ona...
Je Petrova na početku. A sve moguće. Ova je bila sitna simpatična i plastična. To mi je turn off do te mjere da sam se obukao kad se ona skinula. Ali je bila vrlo korekna i bez puno priče vratila lovu.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh