BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR


Split, centar, 1100 naših za pola sata. Estonka, govori hrvatski, živi već godinama u Splitu. Godine 35-40, umjetne sise, nisu najkvalitetniji rad koji sam imao u rukama, malo dupe, mršava, utrenirana, dosta velike stidne usne, nije široka iznutra ali osjeti se da je razrađena. Dosta simpatična, dočekuje sređena u nekom kompletiću, ljubi odmah, surađuje, pušenje bez, ljubljenje, oral, cowgirl, reverse cowgirl, doggy, taman svršio negdje nakon pola sata. Stavila je alarm na mobitelu 30 min, ali nije požurivala. Uglavnom, cura surađuje i ok je, stenje i sve to, ali djeluje dosta fejk to njezino "svršila sam" nakon cca deset min.

Tuširanje prije i nakon, malo razgovora prije i nakon, očito ne uzima mušterije na traci, što je meni osobno veliki plus. Lijep stan, čisti ručnici, djeluje uredno.

Ok iskustvo, ali ne bih ponovio.
To je 150€ za pola sata. Jel joj 1h i dalje 200€ ili sta?
 
Pozdrav evo bio kod Safire ...
pravi mali slatkiš stoji iza ove djevojke...definitivno vrijedi....najbolja gfe jako se trudi da zadovolji...lak dogovor .... preporuka za mene 10/10
Sada je u Puli ali da će ić dalje po Hrvatskoj
 
Pozdrav evo bio kod Safire ...
pravi mali slatkiš stoji iza ove djevojke...definitivno vrijedi....najbolja gfe jako se trudi da zadovolji...lak dogovor .... preporuka za mene 10/10
Sada je u Puli ali da će ić dalje po Hrvatskoj
"Mali slatkiš" 78 kg na 160 cm ? Znači min 85 kg...sto je to? Hodajuća bačva?
 
U Rijeci poslao poruke na 4..5 brojeva Ege zenake..ili nema odgovora ili je cijena 250 eura min..a lutrija na sto ces naic..pretjerali su u svakom pogledu..moram jebat doma🙄
 
Bio danas u Ri. kod ove
Iako sam bio skeptičan radi recenzija rekao sam ajmo vidjeti pa što bude, lako ću se okrenuti na vratima.
Kako sam dosada bio samo sa latinama htio sam probati nešto sa istoka. Vrata mi je otvorila druga cura
ljepša je nego uživo , jako mlada, visoka i vitka .
Ne govori baš dobro engl. kaže da je iz Poljske .
Izgled 8/10
Akcija 7/10
Apartman 10/10
200eur

Moram priznati da su latine puno strastvenije tako da moram probati još neku ruskinju ili ukrajinku.
 
Bio danas u Ri. kod ove
Iako sam bio skeptičan radi recenzija rekao sam ajmo vidjeti pa što bude, lako ću se okrenuti na vratima.
Kako sam dosada bio samo sa latinama htio sam probati nešto sa istoka. Vrata mi je otvorila druga cura
ljepša je nego uživo , jako mlada, visoka i vitka .
Ne govori baš dobro engl. kaže da je iz Poljske .
Izgled 8/10
Akcija 7/10
Apartman 10/10
200eur

Moram priznati da su latine puno strastvenije tako da moram probati još neku ruskinju ili ukrajinku.
Dali se ljubi
 

Jel bio mozda neko? Jel stvarno ona
 
Bio danas u Ri. kod ove
Iako sam bio skeptičan radi recenzija rekao sam ajmo vidjeti pa što bude, lako ću se okrenuti na vratima.
Kako sam dosada bio samo sa latinama htio sam probati nešto sa istoka. Vrata mi je otvorila druga cura
ljepša je nego uživo , jako mlada, visoka i vitka .
Ne govori baš dobro engl. kaže da je iz Poljske .
Izgled 8/10
Akcija 7/10
Apartman 10/10
200eur

Moram priznati da su latine puno strastvenije tako da moram probati još neku ruskinju ili ukrajinku.
Te ruskinje i ukrajinke sve muljatorice..kad se javis i pitas jel to ta sa slike..pocnu srat..jesi lopov..oces smanjit cijenu..oces videopoziv sigurno i te spike..a nijedna nije iza pravog profila..latinke su bar po mom iskustvu iskrenije i otvorenije..ja bi se okrenuo na tvom mjestu..
 
Te ruskinje i ukrajinke sve muljatorice..kad se javis i pitas jel to ta sa slike..pocnu srat..jesi lopov..oces smanjit cijenu..oces videopoziv sigurno i te spike..a nijedna nije iza pravog profila..latinke su bar po mom iskustvu iskrenije i otvorenije..ja bi se okrenuo na tvom mjestu..
Slažem se ruski agent iz agencije, kako to već zvuči, samo šalje slike koje nikada nisu točne.
Ruski rulet.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh