BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Fernanda
Osijek -Fernanda-Brazil-1000kn 30 min ...Nije tražila da se otuširam.savrsena Brazilka,prelijepa ,silikonske sise ,cetvorke..ima one crte od grudnjaka od suncanja na sisama i dupetu,pusenje s kondomom trajalo oko 5 min pa kad mi je prisjelo trazio sex ,laze da je bez ali nema veze..dosta dobro pa jahanje pa sam trazio promjenu i derao zguza i tu sam pukao i tu sam paooo nakon 10min .derao sam cak i nakon sto sam svrsio haha...jednostavno pogled zguza je predobar,savrseno brazilsko dupe,kao u filmovima ,pao sam nakon 10 min,onda jos masaza,pa smo pricali preko google translate-a i otisao sam,preporučam.Uljudna i pristojna
 

Jeli bio tko? Nudi anal, squirt, i klasik sve u jednu cjenu
 

Bio danas do nje, dvojio se izmedju Brune i nje, na kraju pala odluka na Juliu i nije mi zao sekunde, mala je pravi dzepni bomboncic, prva koja me uspila matirat 2x u manje od 30min... Tu je jos dan, dva kaze da nezna ni sama koliko... Kao i od drugih na forumu, ima moju preporuku...
Vratila se u ZG. Dežmanova. Volim malene pa sam se počastio. Lijepa mlada djevojka... trudi se I nije joj teško... sve u svemu jedno od boljih iskustva s Brazilkama...
 
Bio sam kod Yasmin, sat vremena. Trenutno je u Osijeku...

Platio sam u Kunama, iako ona preferira eure :) 1800kn sat vremena...

Dogovorili smo se za 20h, bio sam koju minutu ranije tamo i javljam ja njoj da sam tamo...minutu nakon toga security otvara vrata zgrade.

Rekla mi je u kojem apartmanu je, imao sam mali problem oko pronalaska ali ok.

Stigao sam kod nje, izgleda bolje nego na slikama po meni + je tamnija.

Odmah me pitala da li zelim popiti vodu, sto sam prihvatio.

Inace me docekala u slicnoj kombinaciji kao na video-u sto ima.

Platio, otisao na tusiranje.

Krenula je sa blowjobom duzim, lizanje jaja i onda me zajahala i tu nisam izdrzao predugo.

Prije druge runde sam trazio masazu i dobio, cijelog tijela...cak i stopala.

Runda #2 i ja i ona smo bili dosta opusteniji, krenuli sa mazenjem...

Onda BJ i razne poze(missionary, doggy, jahanje)...djevojka se trudi...

Dosta se mucila da me dovrsi jahanjem pa mi malo bilo zao(iako nista nije rekla)...pa kazem:"Ajde da me dovrsis handjobom"

Imala je strpljenja, nije isla na to da mi "otkine" onu stvar da sto prije zavrsi...dok mi je davala HJ mazio sam je, gledao u tu jebozovnu facu i to tijelo(sve prirodno) i nisam mogao vise izdrzati.

Vjerojatno sam ostao malo vise od sat vremena, nije me pozurivala i komunikacija na Engleskom je dobra.

Ostaje u Osijeku do kraja tjedna...

Ocjena: 8/10

Pitajte me ako vas sta jos zanima :)
 
Je li itko bio kod dotične Serena ?
Nemogu pronaći njezin profil na EGE.
 

Prilozi

  • Screenshot_20220802-101020_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20220802-101020_WhatsApp.jpg
    703,9 KB · Pregleda: 171
Sto je najbolje jos ju trazim fotku i video i posalju mi...
I napisem ima da cu se okrenut ako nije cura koju dogovaram,al ne, ne jebe ih ona je kao.
Dodem i onda k....
I taj ege lagano postaje katastrofa...
Ali sad cu ic cesce, i lagano se okretat!
 
Nije tu ege kriv, nego te zene koje dolazu. Puno njih meni u Splitu rekli: a lot of danger people

I onda nije ni cudo da one prave odu negdje drugo a mi dobivamo sranje. Kad pogledas Zadar. Tamo smanji one angencije koju nemaju nikoga ili maksimalno jednu onda ti ostane bas nista
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh