BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Eh da i ova je fejk, nude neke dvije druge cure, ali bih jako volio biti s jednom ovakvom, no nažalost izgleda da to nije moguće

 
Evo jedna što je radila u Dalmaciji cijena duplo jeftinija sada u Irskoj
 
Pozdrav evo bio kod Safire ...
pravi mali slatkiš stoji iza ove djevojke...definitivno vrijedi....najbolja gfe jako se trudi da zadovolji...lak dogovor .... preporuka za mene 10/10
Sada je u Puli ali da će ić dalje po Hrvatskoj
Moze malo vise info o safiri ako ti se da 😁
 

Ova je bila u Osijeku do prije par dana, sada je u Zagrebu.

Dok je bila u OS, bio sam kod nje 4 puta...u utorak zadnji put na 2 sata.

Samo preporuke za ovu, pukao sam na nju preko 1000e i nije mi zao...
 
probao dogovoriti kod ove
whatsapp kaže da je na vezi ali ne odgovara ništa...
odgovori nakon 3 sata, ali na profilnoj slici više nije ta Chloe nego Anitta, čak i piše na wapp profilu Anitta


u međuvremenu kontaktiram ovu, pošto ovdje ima recenzija da je to stvarno ona, a i na ege je neka recenzija
javi se u roku par min, odmah stavi i adresu, cijenu, uslugu...
pitam ju jel to njena fotografija, pošalje mi fotografiju druge cure - koja mi izgleda još bolje
dođem na adresu, nema čekanja i vozanja od vrata do vrata, odmah kaže di treba doći
ali na kraju me dočeka ova
fotke su njene osim ove di cura nema tetovaže, ali u živo mi djeluje bolje, nema šminke nego lagane pjegice :)
simpatična ukrajinka (28god, ona kaže) u stilu girl next door, na par slika izgleda loše mršavo, ali u živo je normalna cura, jedino nisam fan tih tetovaža, ali ajde...
tuširanje prije, između rundi i na kraju
oral je bez, ok ništa posebno
u akciji se ne štedi, mijenja poze, da se dirati, čak i potiče da ju se dira, možete lizati, fk nisam pitao
zna engleski pa se može i popričati
prostor je studio apartman, unutra njene stvari, cipele, otvoren kofer sa stvarima itd. kao da si sa curom :)
higijena ok, ali ako se zagledaš vidiš da su i drugi bili...
1h 200€, 30min 150€

cura nije bomba, ne vrijedi te novce (kao ni većina na ege), ali probao sam i ukrajinku
 
Ova cura navodno opet u zg. Kako su svi bili puni hvalospjeva na racun njenog izgleda, odlucio sam joj se javiti. Sad ima novi broj i navodi da radi owc, iako vidim da u recenzijama pise da je radila owo. Pitam ju jel to ona na slikama i zenska me hladno izignorira... lol
 
Ova cura navodno opet u zg. Kako su svi bili puni hvalospjeva na racun njenog izgleda, odlucio sam joj se javiti. Sad ima novi broj i navodi da radi owc, iako vidim da u recenzijama pise da je radila owo. Pitam ju jel to ona na slikama i zenska me hladno izignorira... lol
Ova zenska na slikama ti naplacuje najmanje po 500€ za sat vremena u Dubaiju. Cisto sumnjam da se ona tu kara za 200€.
 
Ova zenska na slikama ti naplacuje najmanje po 500€ za sat vremena u Dubaiju. Cisto sumnjam da se ona tu kara za 200€.
hmm otkud to? vidim da su u recenzijama ljudi pisali da je to ona sa slika, osim ak nije sad stavila skroz druge slike od onih koje je tada imala. to jedino moze potvrditi neko ko je prije bio s njom. vidim po recenzijama da su @prcam_kurve @tratinčica @Mig @tkatnok itd. bili s njom pa mozda neko od njih moze potvrditi jesu slike iste
 
hmm otkud to? vidim da su u recenzijama ljudi pisali da je to ona sa slika, osim ak nije sad stavila skroz druge slike od onih koje je tada imala. to jedino moze potvrditi neko ko je prije bio s njom. vidim po recenzijama da su @prcam_kurve @tratinčica @Mig @tkatnok itd. bili s njom pa mozda neko od njih moze potvrditi jesu slike iste
1660397227521.png

Ako se ova kara za 200€ 1h, das lijevu ruku za to. Takve nisu niti u Irskoj bile.
 

Split, centar, 1100 naših za pola sata. Estonka, govori hrvatski, živi već godinama u Splitu. Godine 35-40, umjetne sise, nisu najkvalitetniji rad koji sam imao u rukama, malo dupe, mršava, utrenirana, dosta velike stidne usne, nije široka iznutra ali osjeti se da je razrađena. Dosta simpatična, dočekuje sređena u nekom kompletiću, ljubi odmah, surađuje, pušenje bez, ljubljenje, oral, cowgirl, reverse cowgirl, doggy, taman svršio negdje nakon pola sata. Stavila je alarm na mobitelu 30 min, ali nije požurivala. Uglavnom, cura surađuje i ok je, stenje i sve to, ali djeluje dosta fejk to njezino "svršila sam" nakon cca deset min.

Tuširanje prije i nakon, malo razgovora prije i nakon, očito ne uzima mušterije na traci, što je meni osobno veliki plus. Lijep stan, čisti ručnici, djeluje uredno.

Ok iskustvo, ali ne bih ponovio.
Bio sam neku vecer, nešto sa skupio jel me sve pecka dolje, bia sam na testiranju, sad cekam rezultate.
Jel ti imas kakvih nuspojava?
 
Bio kod Pietre i vraćam se kada se vrati iz grčke 20.8. ili 20.9. nisam ju razumio jer na klapa engleski i dere po portugalskom...
Pička avion, ista kao na slikama, sise i guzica kao da je pobjegla s karnevala u riu...čudo...tvrdo a prirodno 25 godina, predivni zubi, lijepo puši, gfe, ali koja guzica, pitam je ima li implantante, kaže Brasiliera (poznate su po guzicama, pravi bubblebutt) , nasmije se i uhvati se za sise i dupe...čudo...u maksimirskoj je u malom, modernom apartmanu u dvorištu.
 
Bio kod Pietre i vraćam se kada se vrati iz grčke 20.8. ili 20.9. nisam ju razumio jer na klapa engleski i dere po portugalskom...
Pička avion, ista kao na slikama, sise i guzica kao da je pobjegla s karnevala u riu...čudo...tvrdo a prirodno 25 godina, predivni zubi, lijepo puši, gfe, ali koja guzica, pitam je ima li implantante, kaže Brasiliera (poznate su po guzicama, pravi bubblebutt) , nasmije se i uhvati se za sise i dupe...čudo...u maksimirskoj je u malom, modernom apartmanu u dvorištu.
Dakle i najjača s PO je dvije klase ispod ove...faca, osmijeh, sise, guzica, zubi... Sve za 11/10, jedino mix portugalskog i lošeg engleskog je sitni nedostatak koji je kompenziran izgledom
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh