BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Moja najbolja iskustva preko EGE su bila sa ruskinjama i ukrajinkama ali to su sve bili dogovori preko agencije CDC (Crazy drive club).Stariji clanovi ovog foruma ce se sigurni sloziti sa mnom da su preko te agencije imali sigurna jedna od najboljih iskustava.Sto vidis na slikama to tei doceka uzivo i kod vise manje svih je bila odlicna i usluga a cijene nisu nista odstupale od trenutnih s EGE.Meni samo nije jasno zasto vise ta agencija ne salje tu cure jer nisam vidia njihove oglase sigurno godinu dana
 
Moja najbolja iskustva preko EGE su bila sa ruskinjama i ukrajinkama ali to su sve bili dogovori preko agencije CDC (Crazy drive club).Stariji clanovi ovog foruma ce se sigurni sloziti sa mnom da su preko te agencije imali sigurna jedna od najboljih iskustava.Sto vidis na slikama to tei doceka uzivo i kod vise manje svih je bila odlicna i usluga a cijene nisu nista odstupale od trenutnih s EGE.Meni samo nije jasno zasto vise ta agencija ne salje tu cure jer nisam vidia njihove oglase sigurno godinu dana
kako nisi vidio oglase godinu dana pa stalno su dostupne njihove cure pretežno u istri ili rijeci


ja idem samo kod latina , ali volio bi probat azijatkinju , a ova ima 10 oglasa u zagrebu i odlično izgleda na slikama , zanima me jel bio tko ili ima iskustvo sa ovom agencijom

 
Bio danas u Ri. kod ove
Iako sam bio skeptičan radi recenzija rekao sam ajmo vidjeti pa što bude, lako ću se okrenuti na vratima.
Kako sam dosada bio samo sa latinama htio sam probati nešto sa istoka. Vrata mi je otvorila druga cura
ljepša je nego uživo , jako mlada, visoka i vitka .
Ne govori baš dobro engl. kaže da je iz Poljske .
Izgled 8/10
Akcija 7/10
Apartman 10/10
200eur

Moram priznati da su latine puno strastvenije tako da moram probati još neku ruskinju ili ukrajinku.
Kompa moj..bio kod nje tamo na Potoku..kod Mime..cura nema 40 kila sa krevetom..oci se cakle..poludrogirana..nema mozda 18 godina..izgleda ko dite od 13..noge ko 2 stapica..i to trazi 200 eura..pa razmislio bi mozdaaaa za 200 kn..reko curo idem ti kupit cevape ili hamburger..i okrenuo se
 
Kompa moj..bio kod nje tamo na Potoku..kod Mime..cura nema 40 kila sa krevetom..oci se cakle..poludrogirana..nema mozda 18 godina..izgleda ko dite od 13..noge ko 2 stapica..i to trazi 200 eura..pa razmislio bi mozdaaaa za 200 kn..reko curo idem ti kupit cevape ili hamburger..i okrenuo se
Jel to govoris za Mirandu ili Aleftinu jer je ova Miranda(bar profil za curu nez) sad u Zadru ali pod imenom Nina
 

Dogovor dosta lagan preko agencije. 250h 1h. Dočekala me cura sa slika, dobro izgleda, ruskinja kazahstanskog prijekla. Prirodne sise, nezna engleski. Tusiranje prije, čist ručnik. Bj bez. Akcija u raznim pozama. Nakon prvog puta tusiranje pa opet. Uglavmom ko zeli probati azijatkinju dosta dobro. Koliko sam skuzio odlazi uskoro (za dan dva)
 
S ove dvije nisam. Bio sam prošle godine s druge dvije platio sam duplu cijenu. Ako je jedna 200€ 1h dvije 400€. Prebrzo prošlo. Iskustvo je okrj
Teško se fokusirati na obje odjednom. S jednom ako si vise druga se zna dosađivati: pken iskustvo, ali neisplativo za 1h. Jedino za vise sati, al treba imat love za to.izmedu njih dvije nikakve akcije nije bilo ,ako naletiš na neke koje rade lezbijske akcije onda neuz možda i vise traže. Okej iskustvo uglavnom možeš probat
 
Moze neka recenzija fala
Moze neka recenzija fala
 
Jel na kraju tko bio kod ove fantomke?


I također kod


I neka info za
 
Jel na kraju tko bio kod ove fantomke?


I također kod


I neka info za
Nisam bio, ali po porukama se ova Gabriella čini kao neka muljatorica ili puknuta u glavu (ima i drugi profil s hr brojem koji po opisu usluga i cijeni nije ni sličan ovom); nekoliko puta traži da joj pošaljem selfie, normalno ne pošaljem joj, pa zove ona na video poziv; cijeli ekran joj crn bez zvuka (ja inače sakrijem svoju kameru dok se ona prva ne pokaže) i onda šalje poruke da joj je pao u wc pa zato kamera ne radi.

I onda 30 min. poslije šalje poruku da dođem u neko određeno vrijeme (odjednom joj više ne treba moj selfie); da, da, evo me, već sam tu.
 
Ne znam realno šta će im uopće to selfiji i video pozivi, šta s time mogu dobiti? Mislim ja se ne bojim toga jer ne dijelim druge podatke i naravno ne koristis svoj broj, ali šta ona može s tim? A recenzije koje ima su isto smiješne kao da je sve ona preko translatea pisala jer na jednoj je isto naš čovjek, ali prijavljen u španjolskoj i to pred koji dan, a ona je tu već predugo. Koja je trenutno najbolja i najpristupačnija?
 
Jel na kraju tko bio kod ove fantomke?


I također kod


I neka info za
Od Gabrielle ima dobre recenzije u njemackim forumima
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh