BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Da li je neko bio kod novih Brazilki koje su dosle u Tuzle,ima par istetoviranih guzli na EGE ili je kao prethodni puta jedna te ista zena iza svih profila ni nalik onim na slikama...
 
Ekipa danas zgodna latina dolazi u Sa.
Za glupe komentare; nisam pimp nego mi je prijateljica dolazi raditi.
+1 (613) 510-0960
ta je odlicna taman ja radim fasadu ba kuci i tamo oko garaze, bil ta htjela za dva sata 200 eura malo da pronosa
Da li je neko bio kod novih Brazilki koje su dosle u Tuzle,ima par istetoviranih guzli na EGE ili je kao prethodni puta jedna te ista zena iza svih profila ni nalik onim na slikama...
bio sam ja kod dvije razlicite u ovoj turi, ja mislim da ih trenutno u tuzli ima 5 ukupno na dvije lokacije, jedan pansion gdje sam ja iso i druge su u hotelu u centru
 
ta je odlicna taman ja radim fasadu ba kuci i tamo oko garaze, bil ta htjela za dva sata 200 eura malo da pronosa

bio sam ja kod dvije razlicite u ovoj turi, ja mislim da ih trenutno u tuzli ima 5 ukupno na dvije lokacije, jedan pansion gdje sam ja iso i druge su u hotelu u centru
Same su tu ili ima i kakav makro da je u prostorijama
 
Cura je svjetska faca, prati, zna, pritom ovo šta kažu za website itd nije istina, sve sama plaća, znam jednom mi se žalila koliko joj ide na to, drugima makroi plaćaju onim šta ih na forumu hvale u realnosti dobiju nogu pritom bezobrazne, arogantne... al kaže mora si održat brend svoj, i jeste zaista! One mogu samo da mrze, realni komentari nisu ovdje, vidj na EGE, tamo ne može svak pisati, ovdje im daju džaba za par pohvala, šta će jednici.

Kakvi pufovi znam ju lično, redovan sam... highly recommend to try, to try at least🦾🇭🇷 Mallory je u Münich za Nedelju dana, sad kod nas u ZG❤️ 🦾🇭🇷
Sve si rekao o sebi...redovan kod jedne prodavacice ljubavi.....hvalite me moja usta. Ostavis fino recenziju za djevojku i kraj, a ne samo hvaliti jednu...izgleda da nisi ni bio kod drugih.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh