BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Samo da mi je znati kada se stigne spremiti za narednog kada idu kao na traci...A ako nije ni priblizna Inesu po svemu sudeci onda ne znam da li uopste ima realnu cijenu.
Ne bi se njoj isplatilo raditi za nizu cijenu.Stresan je to posao.
Nosi puno rizika.
Ukusi su razliciti.
Meni je Sofi recimo top,ili ja ne cjepidlacim kao mnogi.Meni recimo jedina razlika izmedju nje i Ines je u kvalitetu usluge.
Jer Ines mi uzme 5 stoja i lagano me cijedi.
Zna sta radi.Ovo 4 u 2 sata obara cijenu..
 
Ne bi se njoj isplatilo raditi za nizu cijenu.Stresan je to posao.
Nosi puno rizika.
Ukusi su razliciti.
Meni je Sofi recimo top,ili ja ne cjepidlacim kao mnogi.Meni recimo jedina razlika izmedju nje i Ines je u kvalitetu usluge.
Jer Ines mi uzme 5 stoja i lagano me cijedi.
Zna sta radi.Ovo 4 u 2 sata obara cijenu..
Brate ok u pravu si nije sofija losa ali pazi ja uso ona kucka na tel pet minuta ja cekam ono da tel ostavi…pravilo je zlatno da se tel ne uzima u ruke kad udje musterija i dok
God ne izadje…znaci pred mojim ocima odma dogovara drugog kad ce uci pa onda kad sam
Zavrsio bjezi odma tusira se ja se nisam ni obuko…znaci lik vec ceka…brate nije samo poenta istresti se ako nije u kombinaciji
To sa cjelom
situacijom
 
Brate ok u pravu si nije sofija losa ali pazi ja uso ona kucka na tel pet minuta ja cekam ono da tel ostavi…pravilo je zlatno da se tel ne uzima u ruke kad udje musterija i dok
God ne izadje…znaci pred mojim ocima odma dogovara drugog kad ce uci pa onda kad sam
Zavrsio bjezi odma tusira se ja se nisam ni obuko…znaci lik vec ceka…brate nije samo poenta istresti se ako nije u kombinaciji
To sa cjelom
situacijom
Slazem se.
Dosla je na dva dana da uzme brzu lovu i kiksat ce,na zalost.
 
Za ovaj vikend planiram u lov na kosute...znate li gde je onaj ginic...nesto se usutio...nema ga...a dobro bi mi dosao za ,,,nagonicu,,,
 
Tako je cak je i lik jedan bio kod ulaza dok sam ja ulazio kao da je ceko isto ja razumijem da to
Ne znaci nista jer one svakako imaju musterija puno i ines i ostale ali de napravi malo ozbilju neku u organizaciji
Zgrada od 6 spratova neko bio ispred ulaza i odma sudis🤫 Ja sam tu dosla na 2 dana ne radim svaki dan u Banjaluci...
Eksponiraj tu Ines koju spominjes na drugaciji nacin ne preko mojih ledja💋
 
Mallory pa 10 mjesta, i to ako je baš "dobra" ponuda! Ne znam šta misliš pod tim "ko voli takve" ... ali svakako djevojka za svaku pohvalu, al' u svemu, uvjek nju preporučim, što jest-jest, al' realno govoreći, takva se nije pojavila, i čisto sumnjam da hoće, mada mi krivo bude, sve je rijeđe, i rijeđe u SA... e sad ko šta voli ili ima/nema mogućnosti, ili pak hrabrosti, il mu mrsko stisnut ono što bi trebalo imat ko muško 😆, to je već drugo.. od mene i par jarana sve upute za nju.
Slažem se, jest tako ako ćemo realno. Konačno pa i kod nas da dođe, posjeta 100/10 bio jučer, za svaku preporuku i pohvalu! Za ne propustit.. meni je korigirala cijenu, pa vi pitajte možda se uspe dogovorit.. sretno :)

Mallory se počela dopisivati sama sa sobom... 😅
 
Brate ok u pravu si nije sofija losa ali pazi ja uso ona kucka na tel pet minuta ja cekam ono da tel ostavi…pravilo je zlatno da se tel ne uzima u ruke kad udje musterija i dok
God ne izadje…znaci pred mojim ocima odma dogovara drugog kad ce uci pa onda kad sam
Zavrsio bjezi odma tusira se ja se nisam ni obuko…znaci lik vec ceka…brate nije samo poenta istresti se ako nije u kombinaciji
To sa cjelom
situacijom
Za telefon kod mene idu dvije ocjene manje.
Cura koja se profesionalno bavi ovim sportom ne uzima telefon u ruke.
 
Kakve veze ima niste dosli kod ljubavnice pa da se mazite i sjedite i gledate tv.
Mi nismo nadrndane ,ljubazne smo i Sofija i ja. Ti kada zavrsis ne znam sta ocekujes da ti kuhamo rucak? 😂
Samo sto vi ocekujete ne znam ni ja sta, to je sve komrpmis, ne pise nigdje zabranjen telefon.

A vi kada kasnite i mi cekamo to nikome nista?

Izmedju ostalog prirodne smo, to najvise kad dodje neko ko ne vidi sebe pa sad kao trazi dlaku u jajetu. Garant prije nas si bio sa Madonom. 😂

Spustite malo loptu, svi ukusi su razliciti. 🤷‍♀️

#crnka🖤
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh