BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije


Engleski ne zna, u stanu je sa 3 druge djevojke. Nakon 2 sata dogovaranja uspijemo se dogovoriti za "profesionalnu sexy masazu" jer me zanimalo kako to izgleda i sta je. Na kraju dobio trljanje ledja na nivou teskog amatera i nakon 20 minuta kaze da je vrijeme isteklo. Nakon sto sam joj rekao da nisam dobio sta je dogovoreno i da zavrsi po dogovoru kaze da je vrijeme isteklo i da ne prica Engleski. nakon prepirke od 20 minuta jedva dobio pare nazad i otisao. Ako ocekujete ovo sa slika takodjer necete dobiti, djevojka ne izgleda ni slicno kao sto je prikazano.


dosao na vrata, top "riba" u mraku, sise, dupe, sve je plastika doduse ali odlicno izgleda, u sobi pod svjetlom adamova jabucica prisutna, okrenuo se, zahvalio i otisao.
 

Engleski ne zna, u stanu je sa 3 druge djevojke. Nakon 2 sata dogovaranja uspijemo se dogovoriti za "profesionalnu sexy masazu" jer me zanimalo kako to izgleda i sta je. Na kraju dobio trljanje ledja na nivou teskog amatera i nakon 20 minuta kaze da je vrijeme isteklo. Nakon sto sam joj rekao da nisam dobio sta je dogovoreno i da zavrsi po dogovoru kaze da je vrijeme isteklo i da ne prica Engleski. nakon prepirke od 20 minuta jedva dobio pare nazad i otisao. Ako ocekujete ovo sa slika takodjer necete dobiti, djevojka ne izgleda ni slicno kao sto je prikazano.


dosao na vrata, top "riba" u mraku, sise, dupe, sve je plastika doduse ali odlicno izgleda, u sobi pod svjetlom adamova jabucica prisutna, okrenuo se, zahvalio i otisao.
Dobro si ti drug prošao... 😉
 
Raja mala Sara sa stupa je savrsenstvo od cure.

Dogovorili se za 5 minuta, usao u sobu nasmijana, zabavna ugodjaj vec kad sam usao.
Stan cist bas, muzika lagana se pusti 🥰
Krece akcija pusenje za 10
Tijelo 10
Lice 10
Sex 10

Ostao bih 10 sati s njom koliko je dobra cura, jedva cekam opet kod nje da idem🥰❤️

+387 61 025 584
 

Engleski ne zna, u stanu je sa 3 druge djevojke. Nakon 2 sata dogovaranja uspijemo se dogovoriti za "profesionalnu sexy masazu" jer me zanimalo kako to izgleda i sta je. Na kraju dobio trljanje ledja na nivou teskog amatera i nakon 20 minuta kaze da je vrijeme isteklo. Nakon sto sam joj rekao da nisam dobio sta je dogovoreno i da zavrsi po dogovoru kaze da je vrijeme isteklo i da ne prica Engleski. nakon prepirke od 20 minuta jedva dobio pare nazad i otisao. Ako ocekujete ovo sa slika takodjer necete dobiti, djevojka ne izgleda ni slicno kao sto je prikazano.


dosao na vrata, top "riba" u mraku, sise, dupe, sve je plastika doduse ali odlicno izgleda, u sobi pod svjetlom adamova jabucica prisutna, okrenuo se, zahvalio i otisao.
Prva katastrofa na slikama svakako, i ni nema navedene neke usluge sem BDSM. Cist promasaj

Drugog necu ni komentarisati, i na ovim slikama sto su uljepsane se vidi da je trans, fotka sa glisers nekog ko da sjedi mma botac.

Sad sam pisao u hrvatskom topiku, nisam znao ni da ima, kako sam se u Zagrebu za vikend odusevio, dva linka ostavio PRAVIH zena, traze ti kljuc hotelske sobe da uslikas radi sigurnosti i dodje uberom za 20 minuta solo.
250e jedna druga 300e, obe po sat, drugu doplatio svrsavanje usta.
Obe dolazile prvo se tušnu, upale na telefonu onda alarm za 60minuta, puste muziku i prepuste ti se u fulu, energija, romansa sve ko da ste u vezi....
Druga ostala nakon alarma 15 minuta, pusi hasis blentava dosta.

Ovde ima po jedna dve na region oko glavnih gradova da su iole trebe, i jos rade kad one mogu, pa se ti uklapa, sto nije eskort.

Nazalost po svemu smo otpad kao zemlja, pa tako i po eskortu, Sofija hvaljena ovde ko isus sutra u 2 sata razmaka zakazala 4 forumasa, ja sam jedan od preostala 3, Ines za koju moras dati 260e da ciljas 2 dana ranije da ce ti se dici, i to je to. Ines jedna jedina sa EGE, ej druze i meni neki cibavi Mica govorio sramotno je sta pricam, jos se pravi da je neki iz Evrope.
Pa samo da iole je u tome znao bi da je EGE neko mjerilo, da u npr Austriji, Sloveniji, Hrvatskoj, da ne pricam Belgija i to, ima na EGE hiljade PRAVIH ŽENA, atomskih bombi za 300e koje ti dolaze na NOGE, u nedoba jutarnja

Napravio sam profil samo da proberem ako bar jedna ima ko ta Ines da joj mjesecno ostavljam milju maraka, i da sam miran ako je higijena uredna, ali bojim se da ovde nema ozbiljne žene ovako javno, mozda ima sema doci do nekih atomskih bombi i placati ih redovno, ovo sto sve se nudi je prosjecne drolje bez para.
 
Samo kratko obavestenje...za banjaluckog gonoca...ako si pobegao iz popovace...pa se krijrs po RS...nece ti uspeti..Mica je vise dao pera za javni WC..po Evropi nego ti sto sidao na dame...imas tri pusanja u evropi i glumis baju...sine topla voda je davno izmisljena a Mica je za tebe i rakve ko ti legenda...velika..raspitaj se malo kod banhaluckih dama...
 
Samo kratko obavestenje...za banjaluckog gonoca...ako si pobegao iz popovace...pa se krijrs po RS...nece ti uspeti..Mica je vise dao pera za javni WC..po Evropi nego ti sto sidao na dame...imas tri pusanja u evropi i glumis baju...sine topla voda je davno izmisljena a Mica je za tebe i rakve ko ti legenda...velika..raspitaj se malo kod banhaluckih dama...
Mica ne znas ni pisati, tezak si seljak, a jebac nisi nikad ni bio... Jer da jesi ne bi 24 sata dnevno ovde bdio.... Ostavio sam poruku jednom u 10 sati, odgovoris nakon 2 minuta pravi pacenik.
Banjalucke dame da pitam za Micu sa foruma ljubavni oglasnik hahahaha, jebote led kakav kreten.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh