BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Bitno da ti znas samo cija ti je rijec ,,iole,,ja sam ti za vuka jer on je pravopis i pismo sastavio..idi krme jedno odaklen si dosao nije za tebe urbano...mesto..
 
Mallory pa 10 mjesta, i to ako je baš "dobra" ponuda! Ne znam šta misliš pod tim "ko voli takve" ... ali svakako djevojka za svaku pohvalu, al' u svemu, uvjek nju preporučim, što jest-jest, al' realno govoreći, takva se nije pojavila, i čisto sumnjam da hoće, mada mi krivo bude, sve je rijeđe, i rijeđe u SA... e sad ko šta voli ili ima/nema mogućnosti, ili pak hrabrosti, il mu mrsko stisnut ono što bi trebalo imat ko muško 😆, to je već drugo.. od mene i par jarana sve upute za nju.
Slažem se, jest tako ako ćemo realno. Konačno pa i kod nas da dođe, posjeta 100/10 bio jučer, za svaku preporuku i pohvalu! Za ne propustit.. meni je korigirala cijenu, pa vi pitajte možda se uspe dogovorit.. sretno :)

 
Prva katastrofa na slikama svakako, i ni nema navedene neke usluge sem BDSM. Cist promasaj

Drugog necu ni komentarisati, i na ovim slikama sto su uljepsane se vidi da je trans, fotka sa glisers nekog ko da sjedi mma botac.

Sad sam pisao u hrvatskom topiku, nisam znao ni da ima, kako sam se u Zagrebu za vikend odusevio, dva linka ostavio PRAVIH zena, traze ti kljuc hotelske sobe da uslikas radi sigurnosti i dodje uberom za 20 minuta solo.
250e jedna druga 300e, obe po sat, drugu doplatio svrsavanje usta.
Obe dolazile prvo se tušnu, upale na telefonu onda alarm za 60minuta, puste muziku i prepuste ti se u fulu, energija, romansa sve ko da ste u vezi....
Druga ostala nakon alarma 15 minuta, pusi hasis blentava dosta.

Ovde ima po jedna dve na region oko glavnih gradova da su iole trebe, i jos rade kad one mogu, pa se ti uklapa, sto nije eskort.

Nazalost po svemu smo otpad kao zemlja, pa tako i po eskortu, Sofija hvaljena ovde ko isus sutra u 2 sata razmaka zakazala 4 forumasa, ja sam jedan od preostala 3, Ines za koju moras dati 260e da ciljas 2 dana ranije da ce ti se dici, i to je to. Ines jedna jedina sa EGE, ej druze i meni neki cibavi Mica govorio sramotno je sta pricam, jos se pravi da je neki iz Evrope.
Pa samo da iole je u tome znao bi da je EGE neko mjerilo, da u npr Austriji, Sloveniji, Hrvatskoj, da ne pricam Belgija i to, ima na EGE hiljade PRAVIH ŽENA, atomskih bombi za 300e koje ti dolaze na NOGE, u nedoba jutarnja

Napravio sam profil samo da proberem ako bar jedna ima ko ta Ines da joj mjesecno ostavljam milju maraka, i da sam miran ako je higijena uredna, ali bojim se da ovde nema ozbiljne žene ovako javno, mozda ima sema doci do nekih atomskih bombi i placati ih redovno, ovo sto sve se nudi je prosjecne drolje bez para.
Jadnog covjeka I recenzije ..Nakarado, kakav li si ti, jebo te caca ruznog..
Dobro si ti drug prošao... 😉
Makro bi ga prebio..Vjerujes ovoj budali??
 
Zato je jeftinija u pola cijene.
Ne treba ni ocekivati za 150km vrhunsku uslugu.
Ovaj juce pise 4 narucena u 2 sata.
Sta ocekivati
Ines stavi 300 pola sata ,primi 2,i kici.
Bez srkleta posveti se.
Tako braco ,ako hocdte kvalitet bez minimum 100e ne ocekujte...
Tako je cak je i lik jedan bio kod ulaza dok sam ja ulazio kao da je ceko isto ja razumijem da to
Ne znaci nista jer one svakako imaju musterija puno i ines i ostale ali de napravi malo ozbilju neku u organizaciji
 
Jednostavno je glup osjecaj kad znas da je odma sledeci na vratima u smislu neke zelje koliko god da je fizicki dobra
Suma sumarum
Samo da mi je znati kada se stigne spremiti za narednog kada idu kao na traci...A ako nije ni priblizna Inesu po svemu sudeci onda ne znam da li uopste ima realnu cijenu.
Nije losa kazem opet ali nastup ne valja nikako…ne moze ines prici ines je dama po svemu
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh