BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Kakve veze ima niste dosli kod ljubavnice pa da se mazite i sjedite i gledate tv.
Mi nismo nadrndane ,ljubazne smo i Sofija i ja. Ti kada zavrsis ne znam sta ocekujes da ti kuhamo rucak? 😂
Samo sto vi ocekujete ne znam ni ja sta, to je sve komrpmis, ne pise nigdje zabranjen telefon.

A vi kada kasnite i mi cekamo to nikome nista?

Izmedju ostalog prirodne smo, to najvise kad dodje neko ko ne vidi sebe pa sad kao trazi dlaku u jajetu. Garant prije nas si bio sa Madonom. 😂

Spustite malo loptu, svi ukusi su razliciti. 🤷‍♀️

#crnka🖤
Pitu da napravis 😂😂😂😂😂😂
 
Kakve veze ima niste dosli kod ljubavnice pa da se mazite i sjedite i gledate tv.
Mi nismo nadrndane ,ljubazne smo i Sofija i ja. Ti kada zavrsis ne znam sta ocekujes da ti kuhamo rucak? 😂
Samo sto vi ocekujete ne znam ni ja sta, to je sve komrpmis, ne pise nigdje zabranjen telefon.

A vi kada kasnite i mi cekamo to nikome nista?

Izmedju ostalog prirodne smo, to najvise kad dodje neko ko ne vidi sebe pa sad kao trazi dlaku u jajetu. Garant prije nas si bio sa Madonom. 😂

Spustite malo loptu, svi ukusi su razliciti. 🤷‍♀️

#crnka🖤
Ma kakva Madona, Crnka zakon🖤💙.
 
Kakve veze ima niste dosli kod ljubavnice pa da se mazite i sjedite i gledate tv.
Mi nismo nadrndane ,ljubazne smo i Sofija i ja. Ti kada zavrsis ne znam sta ocekujes da ti kuhamo rucak? 😂
Samo sto vi ocekujete ne znam ni ja sta, to je sve komrpmis, ne pise nigdje zabranjen telefon.

A vi kada kasnite i mi cekamo to nikome nista?

Izmedju ostalog prirodne smo, to najvise kad dodje neko ko ne vidi sebe pa sad kao trazi dlaku u jajetu. Garant prije nas si bio sa Madonom. 😂

Spustite malo loptu, svi ukusi su razliciti. 🤷‍♀️

#crnka🖤
Bas tako svi ukusi su različiti i o njima je suvišno raspravljati nekom se svidja ovo nekom ono ma ne kaze se bezveze 100 ljudi 100 ćudi dok je 100 žena uvijek bilo 200 sisa 😂
 
Ja sam visoka 162 i to svi znaju koji su bili kod mene a ti kao muskarac nemas ni 170 cm visine i ja sam lafo mala... A nisam ni debela za razliku od tebe😘
#Sofija💋
Velika greška vam je što se ne oglasite na nekom sajtu, stavite par slika pa da se vidi kom se ide. Dosta bi ih i došlo na taj način ovako kad upitaš kakva izgledaš odmah stavite na block, a većina voli ići na sigurno među kojima sam i ja.
 
Velika greška vam je što se ne oglasite na nekom sajtu, stavite par slika pa da se vidi kom se ide. Dosta bi ih i došlo na taj način ovako kad upitaš kakva izgledaš odmah stavite na block, a većina voli ići na sigurno među kojima sam i ja.
Vala ja sam obje pitao za slike prije nego sto sam dosao i sve regularno dogovor tekao tako da sumnjam sa je tacno to za block..
 
Tako je cak je i lik jedan bio kod ulaza dok sam ja ulazio kao da je ceko isto ja razumijem da to
Ne znaci nista jer one svakako imaju musterija puno i ines i ostale ali de napravi malo ozbilju neku u organizaciji
Ta sa stupa nema nikakvog lika. Ja kad sam bio isto sam cekao ispred ulaza u zgradu, a poslije kad smo zavrsili, posto sam bio zadnji rekla je da su dosli njeni. Ja slucajno provirim kroz balkon i vidim da je romkinja ( Sto meni ne smeta), ali mi je zasmetala njena prica, a to je da stan placa 800km.
Između ostalog ima i malo dijete. I cisto sumnjam da roditelji ne znaju cime se bavi, jer kao tu je pod rentom. A auto u kakav je usla...uglavnom ok iskustvo sa njom kao sto sam i pisao kao i sa Sofijom i Anom
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh