BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Kakav si ti klošar i majmun pa to nema nigdje, a i većina vas ovdje mame vam se najebem, pa evo sve i da je tako ko si ti kralju da iznosiš nečije privatne stvari na forum i to javno, i jeste mi samo za tipkanja ovdje, a jebača nigdje vidilo kod vas retardi pravi, da se zna odmah ne branim curu nego pričam općenito jet se o još par cura iznosi privatno život ovdje, a ova cura za koju tvrdiš da je romkinja, dat ću ruku u vatru da nema ni jedna djevojka koja je u eskortu bolju higijenu od ove curr, pozdravljam te i nastavi samo tipkat po forumu, a pizde siguran sam da nisi vidio nikad😉
Apsolutno se slazem cura drzi do higijene bas, ne pozuruje sve laganica.
 
Sve sto sam čitao, i otprilike pohvatao neka iskustva i utiske, cini se da je lista vise manje jasna.

Crystal, Ines, Mallory - top cure.
Sofija, Ena, Snjeza odma za klasu ispod, a ostale nisu vrijedne ni spomena

S obzirom da meni treba jedna ili dve na duge staze ( 2 ili 3x mjesecno narednih ihahaj) zamolio bih korisnike da mi u pp jave broj od Crystal, Ines ima javno, Mallory ne bude u BL.

Sa Crystal bi volio stupiti u kontakt jer bi i njoj i meni od znacaja bilo da se spojimo, ja dobijam siguricu, a i ona dobija redovnog tipa koji me izgleda ko smecar i koji je uvijek cakum pakum.
Ako moze neko izgotiviti da brojem, bio bih zahvalan

@Crystal[/USER
[/QUOTE]
Sa Crystal nemaš fule piši i zovi i vidi kada će u BiH pa je otresi! Vrijedi i kredit da se zavališ zbog nje
 
Sve sto sam čitao, i otprilike pohvatao neka iskustva i utiske, cini se da je lista vise manje jasna.

Crystal, Ines, Mallory - top cure.
Sofija, Ena, Snjeza odma za klasu ispod, a ostale nisu vrijedne ni spomena

S obzirom da meni treba jedna ili dve na duge staze ( 2 ili 3x mjesecno narednih ihahaj) zamolio bih korisnike da mi u pp jave broj od Crystal, Ines ima javno, Mallory ne bude u BL.

Sa Crystal bi volio stupiti u kontakt jer bi i njoj i meni od znacaja bilo da se spojimo, ja dobijam siguricu, a i ona dobija redovnog tipa koji me izgleda ko smecar i koji je uvijek cakum pakum.
Ako moze neko izgotiviti da brojem, bio bih zahvalan

@Crystal
Sad je Cristal najbolja ne smiješ nju fuliti
 
Evo prvi komentar na forumu, zbog #Sofije 😁

Ovi momci sto se dvoume, traze slike lica, pa bi pa ne bi... i tome slicno, da ih malo obrabrim..

Ni ja nisam imao priliku vidjeti nijednu njenu sliku, samo sam vidio ovdje na forumu da od 10 likova - njih 8 kaze da je bas lijepa, zgodna, top iskustvo, deveti kaze da je dobra, a mozda deseti, onaj "najskrtiji" da je oke riba 😅 i nema tu sta vise da se istrazuje, potrazuje i to

Ja cu vam reci da sam medju ovih prvih 8.. 😂
Mala je jedan preslatki stvor, zubi, oci, osmijeh, tijelo, cista i mirisljava - ..secer pada budi moja cokoladaaaa 😂, vibra kojom zraci... Uh! ❤️

Ne budite p*ce, javite se kulturno, ne smarajte mnogo sa bespotrebnim porukama i imajte strpljenja... i uzivat cete 💪🏻💪🏻

@@Soff 🥰❤️
 
Ko je lud slati lice, sa tim se ne slažem. Aj da si u nekoj drugoj zemlji kao ove brazilke što dođu. Kontaktirao sam Sofiju za cijenu, odgovorila, kad sam pitao kakva izgleda, neka slika tijela više nije ni odgovorila
Ma jarane ako si odlucio fino dodjes kad je vidis uzivo sve ce ti se samo kazati netreba ti nikakva slika cura je andjeo prelijepa zgodna prijatna znaci za pozelit nema dalje
 
Mini su najbitnije godine..usluge..koje pruza i proporcije odnosno slim linija..cena...al samo za info....ostalo ja vodim igru...i nisam nikad bio nezadovoljan...jest bilo viseg zadovoljstva...al tu ima vise faktora....
 
brate gdje je dobra,stan joj ko u birtiji zadimljen,ona doceka sa cigarom u ustima,prima bez zastite tko god hoce,jest dobra za pocastit se bolestinom
Buraz..stan na staroj adi nov...pre 3 meseca namesten po najnovijem standardu...vrh..i neveruhem da u tim stanu pusi i ceka kad ima terasu...al..opet..cura vusoka vitka crna..zgodna..mozda si buraz bio kod neke druge crnke...ili je komentar zbog konkurencije..gledajuci ko je lajkovao dalo bi se zakljuciti da je nesto drugo po sredi..al neka konkurencije zdava je...
 
Evo prvi komentar na forumu, zbog #Sofije 😁

Ovi momci sto se dvoume, traze slike lica, pa bi pa ne bi... i tome slicno, da ih malo obrabrim..

Ni ja nisam imao priliku vidjeti nijednu njenu sliku, samo sam vidio ovdje na forumu da od 10 likova - njih 8 kaze da je bas lijepa, zgodna, top iskustvo, deveti kaze da je dobra, a mozda deseti, onaj "najskrtiji" da je oke riba 😅 i nema tu sta vise da se istrazuje, potrazuje i to

Ja cu vam reci da sam medju ovih prvih 8.. 😂
Mala je jedan preslatki stvor, zubi, oci, osmijeh, tijelo, cista i mirisljava - ..secer pada budi moja cokoladaaaa 😂, vibra kojom zraci... Uh! ❤️

Ne budite p*ce, javite se kulturno, ne smarajte mnogo sa bespotrebnim porukama i imajte strpljenja... i uzivat cete 💪🏻💪🏻

@@Soff 🥰❤️
Drug svaka čast na komentaru svaku riječ potpisujem ja to stalno govorim ovdje cura je fantazija prelijepa zgodna slatka ko med medeni toliko zraci ljepotom i nekom pozitivnom energijom da je to nesto nevjerovatno a tek kao osoba koliko je samo prijatna i draga znaci za pozelit zato ja od prvog dana pa sve do dan danas svaki put kad odem kod nje imam jos vecu zelju da dodjem ponovo jednostavno ja ljepše cure od Sofije u Sarajevu pa i nadalje nisam vidio ubjedljivo najbolja BR 1 - Sofija ❤️
 
Mostarci, sutra imate na raspolaganju u svom gradu malu sa Stupa koju sam reklamirao više puta ovdje, ko nije bio i ima vremena sutra vam je do 17h tu, ko želi dobar omjer cijene i kvalitete dogovorite svoje vrijeme sa curom evo vam ispod broj, a vidim da ima mnogo ovdje vas koji traže po Mostaru
061025584
 
Raja imam vam ja za Mostar top zensku bgmi ,bas dobra oko 30 godina, aktivna mislim svaki dan, radi za 100-150 eur
Ne zna vjerovatno 90% ljudi za nju, placate uzivo kesom da ne bude da valjam price neke ko hoce broj neka se javi meni i pocasti ako zeli eto pozdrav
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh