BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Bio konačno juče kod Layle/Nataly u BL (150 evra/45 min). Lagan dogovor, cura prijatna i zanimljiva, građena kao džepna Venera sa naglašenom zadnjicom i lijepom facom. Oral vrlo dobar, seks isto tako. Poslušna, voli hardcore, građom je kao stvorena za doggy pozu jer je možeš obuhvatiti na koji god način želiš i nabijati kako ti je volja. Jedini minus je što ne voli baš GFE, ali ako vam to nije baš u prvom planu bićete sigurno zadovoljni. Nisam pitao da li radi varijantu da se izađe negdje sa njom, ali mislim da bi bila sjajno društvo. Definitivno se vraćam opet!
 
Bio konačno juče kod Layle/Nataly u BL (150 evra/45 min). Lagan dogovor, cura prijatna i zanimljiva, građena kao džepna Venera sa naglašenom zadnjicom i lijepom facom. Oral vrlo dobar, seks isto tako. Poslušna, voli hardcore, građom je kao stvorena za doggy pozu jer je možeš obuhvatiti na koji god način želiš i nabijati kako ti je volja. Jedini minus je što ne voli baš GFE, ali ako vam to nije baš u prvom planu bićete sigurno zadovoljni. Nisam pitao da li radi varijantu da se izađe negdje sa njom, ali mislim da bi bila sjajno društvo. Definitivno se vraćam opet!
Sta je to GFE? To neki stručni naziv za sta?
 
Da li ima neko sta za ze-do kanton. Novi sam tu nasao sam dosta brojeva al nezz sta je sigurno vidim ima dosta i ovih sto traze xbon. Ako moze molim vas neko nesto sigurno da da
 
Konacno normalna recenzija umjesto prepucavanja. 1 ili 2 pucnja u tih 45 minuta?
Pisao sam dosta recenzija za Bosnu sa drugog, ugašenog profila, ali više neću zbog dijabola koje su praktično ugasile ovu temu. Sad sam napravio izuzetak isključivo zbog ove djevojke, obećao sam da ću je pohvaliti.

Što se tiče pucnjeva, kod mene zbog jako dugačke predigre unutar sat vremena bude uvijek samo jedan hitac, ali vjerujem da bi dozvolila i drugi. To za pucnjeve su bukvalno patentirale cure u Bosni, ne znam da još igdje u svijetu postoji takvo ograničavanje. Svuda se plaća po vremenu koje si proveo kod djevojke, ako te neka istjera nakon deset minuta zato što si svršio, a ti platio pola sata ili sat, onda ti dostojanstvo nalaže da uzmeš svoje pare nazad.
 
Bio konačno juče kod Layle/Nataly u BL (150 evra/45 min). Lagan dogovor, cura prijatna i zanimljiva, građena kao džepna Venera sa naglašenom zadnjicom i lijepom facom. Oral vrlo dobar, seks isto tako. Poslušna, voli hardcore, građom je kao stvorena za doggy pozu jer je možeš obuhvatiti na koji god način želiš i nabijati kako ti je volja. Jedini minus je što ne voli baš GFE, ali ako vam to nije baš u prvom planu bićete sigurno zadovoljni. Nisam pitao da li radi varijantu da se izađe negdje sa njom, ali mislim da bi bila sjajno društvo. Definitivno se vraćam kako
Jel laka za dogovor?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh