BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Sve sto sam čitao, i otprilike pohvatao neka iskustva i utiske, cini se da je lista vise manje jasna.

Crystal, Ines, Mallory - top cure.
Sofija, Ena, Snjeza odma za klasu ispod, a ostale nisu vrijedne ni spomena

S obzirom da meni treba jedna ili dve na duge staze ( 2 ili 3x mjesecno narednih ihahaj) zamolio bih korisnike da mi u pp jave broj od Crystal, Ines ima javno, Mallory ne bude u BL.

Sa Crystal bi volio stupiti u kontakt jer bi i njoj i meni od znacaja bilo da se spojimo, ja dobijam siguricu, a i ona dobija redovnog tipa koji me izgleda ko smecar i koji je uvijek cakum pakum.
Ako moze neko izgotiviti da brojem, bio bih zahvalan

@Crystal
 
Sve sto sam čitao, i otprilike pohvatao neka iskustva i utiske, cini se da je lista vise manje jasna.

Crystal, Ines, Mallory - top cure.
Sofija, Ena, Snjeza odma za klasu ispod, a ostale nisu vrijedne ni spomena

S obzirom da meni treba jedna ili dve na duge staze ( 2 ili 3x mjesecno narednih ihahaj) zamolio bih korisnike da mi u pp jave broj od Crystal, Ines ima javno, Mallory ne bude u BL.

Sa Crystal bi volio stupiti u kontakt jer bi i njoj i meni od znacaja bilo da se spojimo, ja dobijam siguricu, a i ona dobija redovnog tipa koji me izgleda ko smecar i koji je uvijek cakum pakum.
Ako moze neko izgotiviti da brojem, bio bih zahvalan

@Crystal[/USE
[/QUOTE]
 
Imam ti ja broj od Crystal, ali ti nje nema u Bosni, sad je samo u Beogradu, ne dolazi ovamo nikako, a i sumnjam da se tako kara. Mislim da se više posvetila OF i redovnim mušterijama, a broj ti mogu poslat p viidi
 
Koliko uzima za 1h ?
300km
Ta sa stupa nema nikakvog lika. Ja kad sam bio isto sam cekao ispred ulaza u zgradu, a poslije kad smo zavrsili, posto sam bio zadnji rekla je da su dosli njeni. Ja slucajno provirim kroz balkon i vidim da je romkinja ( Sto meni ne smeta), ali mi je zasmetala njena prica, a to je da stan placa 800km.
Između ostalog ima i malo dijete. I cisto sumnjam da roditelji ne znaju cime se bavi, jer kao tu je pod rentom. A auto u kakav je usla...uglavnom ok iskustvo sa njom kao sto sam i pisao kao i sa Sofijom i Anom
Napisao si izmišotinu vecu nego ikada iko ,"malu sa stupa " sam x puta sreo i u Bingu na otoci sa roditeljima , ako su tebi ono Romi ti si corav pored ociju ....
Druga stvar zasto iznosis pojedine privatne stvari o zeni ovdje ???? Je li te zadovoljila ? Jeste , je li bila korekta sa uslogom prema tebi ? Jeste ,prema tome komentar ti je suvisan ovaj....popi trazem i idi spavaj bolje ti je 👺👺🤣
 
Ta sa stupa nema nikakvog lika. Ja kad sam bio isto sam cekao ispred ulaza u zgradu, a poslije kad smo zavrsili, posto sam bio zadnji rekla je da su dosli njeni. Ja slucajno provirim kroz balkon i vidim da je romkinja ( Sto meni ne smeta), ali mi je zasmetala njena prica, a to je da stan placa 800km.
Između ostalog ima i malo dijete. I cisto sumnjam da roditelji ne znaju cime se bavi, jer kao tu je pod rentom. A auto u kakav je usla...uglavnom ok iskustvo sa njom kao sto sam i pisao kao i sa Sofijom i Anom
Ovo sto si napisao je sve laz, ona je meni komsinica i sve vidim.
Narocito si slagao za auto i da je romkinja ocigledno je tvojoj nekoj maloj konkurencija pa pokusavas nesto nigdje veze ti prica.


Njeni voze bijelog golfa , prije 30 min sa balkona sam vidio slepa dovodi sivog audija a4 , zivim preko puta nje 😉
 
Ta sa stupa nema nikakvog lika. Ja kad sam bio isto sam cekao ispred ulaza u zgradu, a poslije kad smo zavrsili, posto sam bio zadnji rekla je da su dosli njeni. Ja slucajno provirim kroz balkon i vidim da je romkinja ( Sto meni ne smeta), ali mi je zasmetala njena prica, a to je da stan placa 800km.
Između ostalog ima i malo dijete. I cisto sumnjam da roditelji ne znaju cime se bavi, jer kao tu je pod rentom. A auto u kakav je usla...uglavnom ok iskustvo sa njom kao sto sam i pisao kao i sa Sofijom i Anom
I nije tacno da nema nekoga ko je cuva i u to sam se licno uvijerio neki dan 😉
 
Ako trazis problem i dobijes ga tako da nije bitno da li ima ili nema nikoga ko je cuva , tj i ona a i mi ostale. Mislim da smo od vecine muskaraca sposobnije a i bavimo se ovim poslom tako da smo na sve spremne, ne mora biti jaca fizicki od muskarca. 🤷‍♀️

A i sta komentarisete sta ko vozi i ko je i sta je. Imas uslugu i koristi je ako ti se svidja ako ti se ne svidja raspali kod druge i cuti.
 
Ako trazis problem i dobijes ga tako da nije bitno da li ima ili nema nikoga ko je cuva , tj i ona a i mi ostale. Mislim da smo od vecine muskaraca sposobnije a i bavimo se ovim poslom tako da smo na sve spremne, ne mora biti jaca fizicki od muskarca. 🤷‍♀️

A i sta komentarisete sta ko vozi i ko je i sta je. Imas uslugu i koristi je ako ti se svidja ako ti se ne svidja raspali kod druge i cuti.
Slazem se u potpunosti ali nije imao potrebe pojedine izmisljotine o onakvoj trebi pisat ,cura ne može bolja biti narućito koga zagotivi ,krvi ce ti dati ,svaki put je kod nje "Da li zelis piće ,mozeš se istuširati ,zapalit" ,bez ikakvog srkleta ,a kad ne možemo naći takve djevojke kukamo na sva usta jer nas pojedine smrduše smrljave za nase pare ,CAST IZUZETCIMA A TO SU
SARA (MALA SA STUPA )
SOFIJA
CRNKA
DEFINITIVNO PO MENI TRI NAJBOLJE DJEVOJKE
 
Ta sa stupa nema nikakvog lika. Ja kad sam bio isto sam cekao ispred ulaza u zgradu, a poslije kad smo zavrsili, posto sam bio zadnji rekla je da su dosli njeni. Ja slucajno provirim kroz balkon i vidim da je romkinja ( Sto meni ne smeta), ali mi je zasmetala njena prica, a to je da stan placa 800km.
Između ostalog ima i malo dijete. I cisto sumnjam da roditelji ne znaju cime se bavi, jer kao tu je pod rentom. A auto u kakav je usla...uglavnom ok iskustvo sa njom kao sto sam i pisao kao i sa Sofijom i Anom
Kakav si ti klošar i majmun pa to nema nigdje, a i većina vas ovdje mame vam se najebem, pa evo sve i da je tako ko si ti kralju da iznosiš nečije privatne stvari na forum i to javno, i jeste mi samo za tipkanja ovdje, a jebača nigdje vidilo kod vas retardi pravi, da se zna odmah ne branim curu nego pričam općenito jet se o još par cura iznosi privatno život ovdje, a ova cura za koju tvrdiš da je romkinja, dat ću ruku u vatru da nema ni jedna djevojka koja je u eskortu bolju higijenu od ove curr, pozdravljam te i nastavi samo tipkat po forumu, a pizde siguran sam da nisi vidio nikad😉
 
Kod mene 98% koji su nasli broj na forumu i dolaze nisu se oglasili na forumu i sami kazu da je katastrofala i da nemaju profil.

A ovi ostali ima normala ljudi a ima i bolesnika sto se da primjetiti po komentarisanju (kazem za ove sto su dolazili kod mene licno).

Mi necemo vise komentarisati, samo cemo objavljivati info grad,datum i vrijeme, suvisno je sta god da napisemo pored toga.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh