BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

MOSTAR ne dolazim ovaj vikend. Vjerovatno cu sledeci vikend 13.09 - 14.09 ta dva dana cijela cu biti u MOSTARU! (Petak i subota)

Najavicu ponovo svakako, 99% trebam doci. Mozete da pratite na whatsapp storiju.

066-141-783

#crnka🖤
 
Ima li išta u BL, osim Snježe, Ivane,Hercegovke i Dore.
Ukratko cu recenzije o ovim navedenim ako neko nije upoznat.
Snježa je ok ali da je ostala na cijeni od 200 KM. Sad je preskupa za svoje kvalitete. Dobra osobina je što je prijatna i ne požuruje.
Sex 7/10 pusenje 9/10
Izgled 6/10
Dogovor 10/10

Ivana Aurora ok je ali je krupnija ko to voli nije loša cijena 100 KM pola sata sto je po meni za to što nudi odlično. Može i bez kondoma ali nebi niko preporučivao ne sa njom vec ni sa jednom osobom koja se bavi ovim poslom.
Sex 5/10
Izgled 3/10
Dogovor 7/10
Hercegovka zgodna nije zgodna niti ima sisa. Jedino što bi rekao je da se trudi i da je prijatna ne požuruje. Cijena 200 KM. Po meni za to sto pruža cijena prihvatljiva.
Sex 7/10
Izgled 5/10
Dogovor 9/10

Crnka Hrvatica ponekad dolazi Mici li tako nekako. Iskreno nije vrijedno para 200 KM 45 min i požuruje. Po meni ne vrijedi ni 100 KM.
Sex 5/10
Izgled 3/10
Dogovor 8/10
Dora cura koja vec 3 godina ima 20 godina. Ha ha ha . Ogromna je ima sigurno preko 120-130 kg. Pušenje je 10/10 to se stvarno trudi komukativna je i ne požuruje. Ali ja iskreno ne volim tako debele djevojke pa nije po mom ukusu . Nekom je mozda ok. Cijena ok 100 KM pola sata.
Sex 2/10 - pusenje 10/10
Izgled 2/10
Dogovor 10/10
Jelena to vam nista ne mogu reći jer kada sam je vidjeo okrenuo sam se i otisao.
Izgled 0/10
Maja Srbija- po meni sve ok dogovor sex i ok izgled ok . Crnka.
Cijena 150 KM 30 min.
Sex 8/10
Izgled 8/10
Dogovor 9/10
Majina sestra najbolja sa kojom sam bio veoma mlada oko 20-22 godina. Lijepa i zgodna, ali nema iskustva sto se i vidi. Cijena 150 pola sata. Ne požuruje bila 2 puta do sada bio sam obadva puta. Ne treba propustiti ako opet dodje.
Sex 7/10
Izgled 10/10
Dogovor 10/10
Toliko od mene.
Ako ima neko neku koju nisam naveo. Bio bi mu zahvalan za broj.
 
Ima li išta u BL, osim Snježe, Ivane,Hercegovke i Dore.
Ukratko cu recenzije o ovim navedenim ako neko nije upoznat.
Snježa je ok ali da je ostala na cijeni od 200 KM. Sad je preskupa za svoje kvalitete. Dobra osobina je što je prijatna i ne požuruje.
Sex 7/10 pusenje 9/10
Izgled 6/10
Dogovor 10/10

Ivana Aurora ok je ali je krupnija ko to voli nije loša cijena 100 KM pola sata sto je po meni za to što nudi odlično. Može i bez kondoma ali nebi niko preporučivao ne sa njom vec ni sa jednom osobom koja se bavi ovim poslom.
Sex 5/10
Izgled 3/10
Dogovor 7/10
Hercegovka zgodna nije zgodna niti ima sisa. Jedino što bi rekao je da se trudi i da je prijatna ne požuruje. Cijena 200 KM. Po meni za to sto pruža cijena prihvatljiva.
Sex 7/10
Izgled 5/10
Dogovor 9/10

Crnka Hrvatica ponekad dolazi Mici li tako nekako. Iskreno nije vrijedno para 200 KM 45 min i požuruje. Po meni ne vrijedi ni 100 KM.
Sex 5/10
Izgled 3/10
Dogovor 8/10
Dora cura koja vec 3 godina ima 20 godina. Ha ha ha . Ogromna je ima sigurno preko 120-130 kg. Pušenje je 10/10 to se stvarno trudi komukativna je i ne požuruje. Ali ja iskreno ne volim tako debele djevojke pa nije po mom ukusu . Nekom je mozda ok. Cijena ok 100 KM pola sata.
Sex 2/10 - pusenje 10/10
Izgled 2/10
Dogovor 10/10
Jelena to vam nista ne mogu reći jer kada sam je vidjeo okrenuo sam se i otisao.
Izgled 0/10
Maja Srbija- po meni sve ok dogovor sex i ok izgled ok . Crnka.
Cijena 150 KM 30 min.
Sex 8/10
Izgled 8/10
Dogovor 9/10
Majina sestra najbolja sa kojom sam bio veoma mlada oko 20-22 godina. Lijepa i zgodna, ali nema iskustva sto se i vidi. Cijena 150 pola sata. Ne požuruje bila 2 puta do sada bio sam obadva puta. Ne treba propustiti ako opet dodje.
Sex 7/10
Izgled 10/10
Dogovor 10/10
Toliko od mene.
Ako ima neko neku koju nisam naveo. Bio bi mu zahvalan za broj.
E bas si se potrudio a bogme i natrošio novca i pički.....🤝
 
Al se i na jebo
Ima još i Lenka , i maserke Senjorita i ova iz Sarajeva Marina.
Lenka starija ima oko 45 godina. Mršavija i nije nekog izgleda. Po mom ukusu. Puno priča. Pušenje preko kondoma. Dobra osobina ima lijepe sise. Ali guza nula bodova godine su uzele svoje. Iako se predstavlja da ima 38 godina ali ima i preko 45. Takodjer ne požuruje. Što se tiče prostora koji iznajmi kad dodje i same njene urednosti to je visoka ocjena 10/10
Sex 5/10 pušenje 2/10
Izgled 3/10
Dogovor 8/10
Senjorita masaža. Izgled veoma loš jer kad dodješ na masazu kao da si došao na pijacu oblačenje 0/10. Tako da ni izgled je teško komentarisati. Masaža kasična je veoma dobra. Tu nemam ni jednog komentara. Kao ni Happy f… kad sve ove osobine nekativne uporediš sa cijenom to onda po meni je skroz ok. Kada bi se malo sredila mogla bi i vecu cijenu staviti a i nama koji dodjemo bio bi ljepši ugodjaj.
Sex mislim da ne radi tako da se nisam ni pitao.
Dogovor 6/10
Prostor 4/10
Masaža klasična 10/10
happy f. 6/10
Cijena 10/10
Marina izgled za moj ukus loša. Puno priča pre masaze i tu gubiš vrijeme koje si platio i priča i kada masira. I ondato nekako zbrza jer ima sledeću mušteriju ja više neću ići 100 skupo i ima preko 45 godina. Dobra osobina je što dočeka u sexy odjeći.
Sex mislim da je mozda i moguć dogovor ali nisam pitao. Cijena 100 KM
Izgled 4/10
Dogovor 8/10
Prostor. 8 /10
Klasična masaža 4/10
Happy f. 3/10
Cijena 2/10
Bilo je vjerovatno i još ali se ne mogu sjetiti odmah. Nadam se nekom momci bio od pomoći. Moram jos Sofiju obići kad dodje u BL jer svi je hvale a vjerovatno i Anu…ha ha ha pozz
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh