BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Valja li? Mene dvaput dosada izradila a svi
Nisam uopće bio dosadan, do sada dva puta dogovarao, sve ok dogovorimo satnicu, ja dodjem i pitam za adresu ništa ne odgovara. Danas joj poslao poruku opet pitao radi li, nema odgovora još.
Pa šta ti nije jasno druže ,cura ne radi naredni par dana aaa možda ne razumeš izraz “mala je ušla u crveno “ treba li ti pojasnit šta to znaci ?
A možda si se cenkao pa te odjebala ,nemoj ni to vredi mala svaki cent koji kaže 🥹😈
 
Pa šta ti nije jasno druže ,cura ne radi naredni par dana aaa možda ne razumeš izraz “mala je ušla u crveno “ treba li ti pojasnit šta to znaci ?
A možda si se cenkao pa te odjebala ,nemoj ni to vredi mala svaki cent koji kaže 🥹😈
Uopće se nisam cjenkao, čak sam joj pisao da ću je i dodatno počastiti. Ok neka je sada u crvenom, a zašto me je prva dva puta izradila? A uopće nisam smarao, sve bili dogovorili ranije u dvije poruke i izradila me na kraju oba puta, mislim i ako nije mogla u tom trenutku samo da je napisala da nije u mogućnosti shvatio bih, ali ni odgovora ni ništa, mislim da je to u najmanju ruku neozbiljno, ali eto tako je kako je..
 
Uopće se nisam cjenkao, čak sam joj pisao da ću je i dodatno počastiti. Ok neka je sada u crvenom, a zašto me je prva dva puta izradila? A uopće nisam smarao, sve bili dogovorili ranije u dvije poruke i izradila me na kraju oba puta, mislim i ako nije mogla u tom trenutku samo da je napisala da nije u mogućnosti shvatio bih, ali ni odgovora ni ništa, mislim da je to u najmanju ruku neozbiljno, ali eto tako je kako je..
Neozbiljnost u poslu,nista strasno.
Prevelika guzva.😀
 
Najgore iskustvo u zivotu Marija crnkinja u BL. Katastrofa..krade na vremenu,tipka na telefon,pozuruje. Nakon 15 min kaze gotovo. Brblja na portugalskom pravi se budala da ukrade na vremenu. Definitivno prestajem sa ovim. U glavnom recenzija ne 1 vec 0 ko kuca. Zaobilazite u sirokom luku. Jos neku vece kad sam bio kod Layle isto je napravila sranje sa nekim. Kud uopste isao kraj Layle kod nje.
 
Ova Trebinjka objavi da stiže u BL javite se na whatsapp napiše broj i onda tišina ne javlja se. Kako to smatrati ozbiljnim? Znači nudi usluge a ne javlja se na mob.
 
Bio juce. Dogovor na pocetku lak, lokacija sami centar grada. Ali kada stignete na adresu druga je prica. Cura jeste zgodna, ima dobar guz ali su joj grudi previse otegnute. Na startu gleda da ti skrati vrijeme. Komunikacija 0, rijec engleskog ne zna ili se samo pravi. Konstantno nesto komentarise na portugalskom. Pusenje moze i bez kondoma, ali se naravno placa. Za poze se moze dogovoriti. Sve u svemu, srednja zalost
 
Ova Trebinjka objavi da stiže u BL javite se na whatsapp napiše broj i onda tišina ne javlja se. Kako to smatrati ozbiljnim? Znači nudi usluge a ne javlja se na mob.
Brate ,ti si njoj 187mi koji joj posalje poruku.
Kako da ti odgovori.Pogotovo kada promiene grad.
Pokusaj nazvati,jer one pola poruka,siguran sam i ne procitaju.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh