BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ljudi evo pouzdan br Gradacac, cijena je 300KM, plus soba.
Da se razumijemo rade u paru, jer ona nece bez njega, nije obavezno da on jebe, ali mora biti ru prisutan. +38762614005
Ovo je posebna vrsta uzbudjenja i njemu i njoj, da mu neko drugi jebe zenu dok on gleda, isto tako ga u sekundi moze okrenut, da to uzbudjenje preraste u bijes i da najebe ovaj sto jebe.
U svakom slucaju ove zanimacije treba izbjegavat
 
Raja, ima li ko iskustvo sa SuperOglasima -> Licni kontak?
Sta se tu desava? Vidim dosta oglasa, pa me zanima dal je ko probao sta. Cini se da ima starijih riba ali i studentica.
 
Imam provjeren broj za ilijaš mala je nova u poslu znaci nije sa oglasa.Cura je bomba oko 30 god brineta vece sise guzovi top.Ako imate broj koji nije sa oglasa mozete se javiti da razmjenimo jer ove sa oglasa sam vec sve probao Lp
 
Imam provjeren broj za ilijaš mala je nova u poslu znaci nije sa oglasa.Cura je bomba oko 30 god brineta vece sise guzovi top.Ako imate broj koji nije sa oglasa mozete se javiti da razmjenimo jer ove sa oglasa sam vec sve probao Lp
Jel moguće da se ljudi ovakvim stvarima služe da bi došli do broja kurve, a ovaj je samo jedan od mnogih prevaranata a bas je to dno dna
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh