BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Nije tacno ovo za Nerminu da je smjestaj kokosinjac bas uredan stan i nije uopste bilo to da joj se ne da poslije 10 minuta kao sto neko rece ovdje ali je bas cudna nekako isto ko da je neceg strah i pali avionski rezim na telefonima i tako neke gluposti
 
Nije tacno ovo za Nerminu da je smjestaj kokosinjac bas uredan stan i nije uopste bilo to da joj se ne da poslije 10 minuta kao sto neko rece ovdje ali je bas cudna nekako isto ko da je neceg strah i pali avionski rezim na telefonima i tako neke gluposti
Moze li opis ? Crnka , plavusa, visina , deblja , mrsavija?
 
Da ti nešto kažem ovako! Prvo jebo te Bog seljački i maloumni ovdje se jebu za novac -djevojke i -momci za nekakav užitak. Niko ni sa kim ne spava!
I sve je jednostavno, ona zažmiri i misli na novac koji uzima vrlo brzo, lik se istrese max u roku 10 minuta i to je to. Ostalo je sve priča između njih šizofrenijska. A ona ona ima satnicu 150Km ili 150€, kao da je radi za svemirsku agenciju NASA-a. Kapishi
Glup si ko kurac.
 
Šta te kurac boli odakle je, sve i da znas odakle je, koja ti je fora da ofiras curu?!
I to mozda najbolju curu koja se pominje na ovom forumu.
Kakav moraš biti jadni papak i budaletina da to radiš!
A šta tebe kurac boli seljačino što sam ja to napisao? Ti bi da joj glumiš advokata ne bi li ti dala neki popust. Takvi mi se jadovi gade. Jebala te ona, ženi je što se mene tiče. Nabijem na kurac i tebe i nju. 😂
 
Halo jarane jesi sam reko da je za tebe Sofija zavrsena prica krivo ti sto te cura odbila za one tvoje nakve fetise sa spavacicom nikako da se pomiris s tim pa si naso svako malo ovdje curu prozivati svojim glupim debulozama e jesi brate mudonja
Krivo mi što prostitutka koju nikada očima nisam vidio ne želi da ispuni moj fetiš? 🤣
Da li si realan? Ti i par idiota ovde ste tako jadni da vas žalim. Toliko ofirno se njoj uvlačite u šupak samo da vam spusti cijenu. De je još malo hvali, a mene napadaj, ima da ti džaba da. 😂
 
Krivo mi što prostitutka koju nikada očima nisam vidio ne želi da ispuni moj fetiš? 🤣
Da li si realan? Ti i par idiota ovde ste tako jadni da vas žalim. Toliko ofirno se njoj uvlačite u šupak samo da vam spusti cijenu. De je još malo hvali, a mene napadaj, ima da ti džaba da. 😂
Dali si ti realan idiote idiotski ako cura nesto ne želi kraj priče sta si navalio koji kurac i da znas uvijek cu je hvaliti zato sto je cura normalna za pozelit a zauzvrat je samo mogu jos vise pripazit za razliku od takvih koji samo laprdaju o nakvom popustu nema dzabe ni u stare babe jarane 🤣
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh