BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Slažem se sa tobom da bi sve djevojke pa i Crnka i Sofi trebale uvesti cum on body i cum in mouth 🥵
Sjeme ili sperma je čista i ejakulat sperme sadrži: kiseline, kalcij, natrij, cink, kalij, enzime, fruktozu i prostaglandine i još raznorazne vitamine, i dobra je za kožu.
Tako da ne vidim ništa loše u tome.
Kristalka ima pored cim i cob, pisss po sebi pa eno je ništa joj ne fali i nikad nije bila bolja. Tako Ana razmisli malo, šta ti fali 🥵
Mene čudi kako uopšte mogu spavati sa likovima koji im se fizički ne sviđaju, ne poznaju ih i ne osjećaju ništa prema njima. I pored svega toga, još da dopuste da neko svršava po njima...
 
Pa tebi su ga izgleda već metali, čim tako razmišljaš 😂

znas ti onaj vic kad Mujo Sulji nudi lovu da ga odradi i dize ponudu kako ovaj odbija.
U neka doba mu ponudi cifru od
20.000 eura. Poce se Suljo komesat, vrpoljit ..u neka doba kaze pa znas sta Mujo ozbiljna je to cifra. Ja trebam godinama radit za to...znas nije da sam peder ali gadna je situacija...
Kaze Mujo , eto vidis Suljo da ima pedera samo para nema...
 
Mene čudi kako uopšte mogu spavati sa likovima koji im se fizički ne sviđaju, ne poznaju ih i ne osjećaju ništa prema njima. I pored svega toga, još da dopuste da neko svršava po njima...
Da ti nešto kažem ovako! Prvo jebo te Bog seljački i maloumni ovdje se jebu za novac -djevojke i -momci za nekakav užitak. Niko ni sa kim ne spava!
I sve je jednostavno, ona zažmiri i misli na novac koji uzima vrlo brzo, lik se istrese max u roku 10 minuta i to je to. Ostalo je sve priča između njih šizofrenijska. A ona ona ima satnicu 150Km ili 150€, kao da je radi za svemirsku agenciju NASA-a. Kapishi
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh