BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Recenzija
Bio kod ove u Tuzli, što živi preko puta BCC.
Bolje nemojte ići, svinja debela i jako neljubazna.
Gleda samo da vam uzme pare i da idete kući, jebe se kao mrtva baba.
Loša skroz može jedino proći ako nema ništa al baš ništa drugo i ako ste mator
Hvala drug puno, ja sam je kontaktirao i bilanje odvratna preko telefona, pa vjerovatno je i uživo još gora...za dobru pičku se daleko čuje, a za lošu još dalje...
 
Recenzija
Bio kod ove u Tuzli, što živi preko puta BCC.
Bolje nemojte ići, svinja debela i jako neljubazna.
Gleda samo da vam uzme pare i da idete kući, jebe se kao mrtva baba.
Loša skroz može jedino proći ako nema ništa al baš ništa drugo i ako ste mator
Ma nemozes doc do mene jadnice pa pravis profile ovde i to novi sa koliko si mi se brojeva javio uh da ja zivim od takvih salabajzera
 
Recenzija
Bio kod ove u Tuzli, što živi preko puta BCC.
Bolje nemojte ići, svinja debela i jako neljubazna.
Gleda samo da vam uzme pare i da idete kući, jebe se kao mrtva baba.
Loša skroz može jedino proći ako nema ništa al baš ništa drugo i ako ste mator
E moj jadnice ako je sve tako a nije,prijavio si se ovde da lupetas lazi,ajd sto sa raznih brojeva zakazujes sastanak i ne dodjes,a ti xa imas za mene 200km da platis,pa sto kad je tako nisi se okrenuo i otisao ha ha budale
 
Ne znam sta se palis.
Ja imam pravo da dam svoju recenziju i kazem sta mislim, mozda se ti nekome i svidjas ne ulazim u to.
Usluga katastrofa i kad ti to neko kaze ti napadas umjesto da poboljsas i svoj izgled i odnos s klijentima
Kakav ti jadan ne bio ocima me nisi vidio nemas druge opcije da lupetas ovde a ja ako sam debela sto se nisi vratio neces nista postic sa laganjem ovde kao i sto kupujes brojeve i zakazujes i ne dodjes cuj ludaka boze sacuvaj ajd budi ti meni pozdravljen puno ima kome se svidja i ko dolazi a takvi kao ti ni na mapi mi ne trebaju
 
Kakav ti jadan ne bio ocima me nisi vidio nemas druge opcije da lupetas ovde a ja ako sam debela sto se nisi vratio neces nista postic sa laganjem ovde kao i sto kupujes brojeve i zakazujes i ne dodjes cuj ludaka boze sacuvaj ajd budi ti meni pozdravljen puno ima kome se svidja i ko dolazi a takvi kao ti ni na mapi mi ne trebaju
I jos nesto ti si onaj odiot sto si juce pisao da si kod bcc ha ha sad se sjetio ovde jer nemas druge opcije ti si jadnik tebi neka treba dzabe dat picke jer si isfrustriran ocito
 
Ne znam sta pricas, kakvi brojevi.
Ja sam onaj sto je bio kod tebe neki dan, onaj sto je bio stidan i izgubljen al ne zato sto nemam iskustva nego jer sam bio iznenadjen kakav krmak me docekao
A jesi sigurno sa minijaturnim kurcicem srce pa nisam ti ja kriva sto ne moze da ti se digne kurcic mali poradi ti na higijeni jer ti smrdi uzas dole a vidi se da ti je zao love jer si sa malim kurcicem doso,gdje ces na krsnu od 1,75cm 80kg jest da sam punija a tvoj kurcic ispada zao mi je jer je mali a operi ga drugi put kad budes isao gdje,ha ha pa mora ispadat kad je veci fajcak
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh