BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Dokaz da ti se vid pogorsao..pazi se..
Papanluk izvire iz tebe seljace😎
Pa ja zaista ne kapiram vas pickopacenike sto se kacite na svaku recenziju o ovoj crnki pa ovaj forum i jeste za to, ako time hoćete da dodjete do picke izvoli imas broj plati pa klati ne treba ti ulizivanje preko recenzija ili bi možd htjeo za dz ko ce ga znati vama retardima sta je u glavurdi, ako ti smeta recenzija o kuravama zaobiđi ne čitaj sta te boli kurac sta ja pišem majmuncino.
 
Pa ja zaista ne kapiram vas pickopacenike sto se kacite na svaku recenziju o ovoj crnki pa ovaj forum i jeste za to, ako time hoćete da dodjete do picke izvoli imas broj plati pa klati ne treba ti ulizivanje preko recenzija ili bi možd htjeo za dz ko ce ga znati vama retardima sta je u glavurdi, ako ti smeta recenzija o kuravama zaobiđi ne čitaj sta te boli kurac sta ja pišem majmuncino.
Ne treba za dz..imam i redovan sam kod nje 😎 u zadnje vrijeme malo i mijenjao al opet se njoj vratio.Nego papak odma to spominjanje majke i tako to zar nije malo seljacki i papanski. Odi provjeri dioptriju svega ti.
A i kacis se njoj za svaki post jednom si rekao svoje i ok nemoras preseravati tebra.😎💙🖤
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh