BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Pozdrav za sve ,damama sretan 8. Mart.
Ima li tko kakve provjerene informacije za relaciju Prijedor-Banja luka,nekakav kontakt ili nesto za danas mi treba.Hvala svima na odgovoru
 
Ne znam sta je u pitanju ali prateći ove poruke vrtite se samo oko crystal i crnke s izgovorom da nema drugih.
Ima bolan masu zena samo se treba raspitat.
Gledam tamo temu splitska županija rijetko se vrti oko istih zena uvijek nove salju da su provjerene.
 
Ne znam sta je u pitanju ali prateći ove poruke vrtite se samo oko crystal i crnke s izgovorom da nema drugih.
Ima bolan masu zena samo se treba raspitat.
Gledam tamo temu splitska županija rijetko se vrti oko istih zena uvijek nove salju da su provjerene.
Bolan vozit do Splita ili Hr radi pičke, neka hvala, to će Bratoo on je paćenik
 
Neko da ima neka iskustva s ovim nekim Bracni Par profilnom iz Tuzle sa sexy adresar ,cini mi se da je neko ovde ranije pisao da dama ide solo po dogovoru
 
Momci, jebači, drugovi ili kako god, ima li kod ovih eskort dama pružanja orala, tj. da ja njoj ližem picu ili se sve svodi da ti ga popuši/izdrka i sjedne na njega dok ne svršiš?
Naime to sam sam želio pitat Crystal u pp, ali eto zaključan joj, naime još sam nevin i nisam nikad golo žensko vidio, tako da bi bar volio polizat picu, pa ako ga stavim stavim prije svršavanja.
Nadam se da nisam bio naporan
 
Momci, jebači, drugovi ili kako god, ima li kod ovih eskort dama pružanja orala, tj. da ja njoj ližem picu ili se sve svodi da ti ga popuši/izdrka i sjedne na njega dok ne svršiš?
Naime to sam sam želio pitat Crystal u pp, ali eto zaključan joj, naime još sam nevin i nisam nikad golo žensko vidio, tako da bi bar volio polizat picu, pa ako ga stavim stavim prije svršavanja.
Nadam se da nisam bio naporan
Da li možda ikad golo muško video? Samo pitam
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh