BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Bio sam sa transicama crosicama jebunsenko lude napale se 10 puta vise nego zene gutaju kurac jaja sve al sa ljeepim kadnje gledas neb rekomdamje musko haha desilo senna cityu nasao broj dogovorijo sastanak 150 km pola sata malo mi bilo cudan glas odem u stan nije to to i krenemakcija pusenje kad vidim kosa ja ono perika i sta cu reko sta je ovo ustane slupila skupio ramena nema veze reko skide se cuna vece od moje haha i nastavimo popela se na kitu bas sam se iznenadijo bilo dobro kad sam svrsijo kreno kuco povracalo mi se reko sta je ovo drama ziva
Nemoj mi dolazit
 
K
Recite mi, molim vas, je li netko posjetio ovu djevojku?
Bio sam ja prije 4/5 mjeseci.Jako prijatna i fina , kvalitetno flautanje , mozes je tabanati ali je 35% losija uzivo i starije jedno 10godina.
Sve u svemu ja joj dao 70 Eura i svi sretni.
 
I naravno, sumnjam da djevojke koje rade za menadžere, da menadžer dobro provjerava klijente, po meni ih uopće nije briga.
Ne postoji sigurna varijanta skroz nazalost . Uvijek se treba cuvat suzavac , palica , parola snađi se u datom momentu . Zao mi je djevojki dodju da zarade nesto . Ovdje dožive najgore iskustva bas i pitamo se sto nam nikog nema 😕
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh