BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

ja sam bio kod jedne brazilke, pitam ju oce ici mozda u Sarajevo, kaze u Sarajevo ni mrtva, prijateljicu joj neki lik nalupao prije par mjeseci od onda je Sarajevo za vjeke vjekova prekrizila. Tako da poslije one ukrajinke u Mostaru sto su ju opljackali i svega ostalog sto se dogada a ne prica se o tome, ne cudi me da traze video call i da nas se pretresa u bosni.
 
ja sam bio kod jedne brazilke, pitam ju oce ici mozda u Sarajevo, kaze u Sarajevo ni mrtva, prijateljicu joj neki lik nalupao prije par mjeseci od onda je Sarajevo za vjeke vjekova prekrizila. Tako da poslije one ukrajinke u Mostaru sto su ju opljackali i svega ostalog sto se dogada a ne prica se o tome, ne cudi me da traze video call i da nas se pretresa u bosni.
I meni rece jedna neki dan, prosli put u Sarajevu nju i drugaricu opljackali dvojica likova. Postalo jako popularno izgleda.
 
Jako je tužno čuti da neko dođe djevojkama i opljačka ih.( Sad mi je jasno zašto me traže foto i video poziv..
 
I meni rece jedna neki dan, prosli put u Sarajevu nju i drugaricu opljackali dvojica likova. Postalo jako popularno izgleda.
pokazala mi slike, strava, usna pukla, cura u duginim bojama, a jedna druga je imala srece sto je bila sa prijateljicom u stanu pa kada je lik postao agresivian su ga uspjele istjerati. u jednom gradu su pisali prijetece poruke nekim curama. pogledaj EGE u cijeloj bosni imas 4 brazilke u RH 146
 
она мне фотки показывала, она была ужасная, губа треснула, девочка в цветах радуги, а еще одной повезло, что она была с подругой в квартире, поэтому когда персонаж стал агрессивным, его удалось выгнать. в одном городе некоторым девушкам написали сообщения с угрозами. посмотрите ЕГЭ по всей Боснии, у вас 4 бразильянки в Республике Хорватия 146
Мой друг рассказал мне, что воры приходили в дом девушки, которую он ранее навещал в Боснии. ее ограбили, и после этого она испытала сильнейший стресс. эта девушка очень редко посещает Боснию. Но она была из России
 
Боюсь, что в ближайшем будущем, если все будет продолжаться в том же духе, сюда мало кто захочет приехать.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh