BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

ja sam bio kod jedne brazilke, pitam ju oce ici mozda u Sarajevo, kaze u Sarajevo ni mrtva, prijateljicu joj neki lik nalupao prije par mjeseci od onda je Sarajevo za vjeke vjekova prekrizila. Tako da poslije one ukrajinke u Mostaru sto su ju opljackali i svega ostalog sto se dogada a ne prica se o tome, ne cudi me da traze video call i da nas se pretresa u bosni.
 
ja sam bio kod jedne brazilke, pitam ju oce ici mozda u Sarajevo, kaze u Sarajevo ni mrtva, prijateljicu joj neki lik nalupao prije par mjeseci od onda je Sarajevo za vjeke vjekova prekrizila. Tako da poslije one ukrajinke u Mostaru sto su ju opljackali i svega ostalog sto se dogada a ne prica se o tome, ne cudi me da traze video call i da nas se pretresa u bosni.
I meni rece jedna neki dan, prosli put u Sarajevu nju i drugaricu opljackali dvojica likova. Postalo jako popularno izgleda.
 
Jako je tužno čuti da neko dođe djevojkama i opljačka ih.( Sad mi je jasno zašto me traže foto i video poziv..
 
I meni rece jedna neki dan, prosli put u Sarajevu nju i drugaricu opljackali dvojica likova. Postalo jako popularno izgleda.
pokazala mi slike, strava, usna pukla, cura u duginim bojama, a jedna druga je imala srece sto je bila sa prijateljicom u stanu pa kada je lik postao agresivian su ga uspjele istjerati. u jednom gradu su pisali prijetece poruke nekim curama. pogledaj EGE u cijeloj bosni imas 4 brazilke u RH 146
 
она мне фотки показывала, она была ужасная, губа треснула, девочка в цветах радуги, а еще одной повезло, что она была с подругой в квартире, поэтому когда персонаж стал агрессивным, его удалось выгнать. в одном городе некоторым девушкам написали сообщения с угрозами. посмотрите ЕГЭ по всей Боснии, у вас 4 бразильянки в Республике Хорватия 146
Мой друг рассказал мне, что воры приходили в дом девушки, которую он ранее навещал в Боснии. ее ограбили, и после этого она испытала сильнейший стресс. эта девушка очень редко посещает Боснию. Но она была из России
 
Боюсь, что в ближайшем будущем, если все будет продолжаться в том же духе, сюда мало кто захочет приехать.
 
Bio sam sa transicama crosicama jebunsenko lude napale se 10 puta vise nego zene gutaju kurac jaja sve al sa ljeepim kadnje gledas neb rekomdamje musko haha desilo senna cityu nasao broj dogovorijo sastanak 150 km pola sata malo mi bilo cudan glas odem u stan nije to to i krenemakcija pusenje kad vidim kosa ja ono perika i sta cu reko sta je ovo ustane slupila skupio ramena nema veze reko skide se cuna vece od moje haha i nastavimo popela se na kitu bas sam se iznenadijo bilo dobro kad sam svrsijo kreno kuco povracalo mi se reko sta je ovo drama ziva
Nemoj mi dolazit
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh