BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Je li bio ko kod ovih dama
 
iskustva sa
BL: brinetica lana?
Trazi da joj posaljes fotografiju prije dogovora,tj video poziv ali ona ne pali kameru
Ako nesto zajebes ima tvoju sliku pa ti vidi
 
Je li bio ko kod ovih dama
Charlotte mozda i najbolja brazilka koja je došla ovdje. Opuštena, vedra, nasmijana, pušenje predobro. Morate joj popraviti boravak momci.
 
Vidio sam malory juce ,uzivo je jos gora,debela guzica i previsoka za moj ukus cini se da ima 190 cm.Plasticna faca lose uradjen nos usne previse napumpane,grahota sta zene rade od sebe.Vidim trazi 250 eura pola h🤣
A kako je možeš vidjeti ako je tek danas došla, cura uopće nije bila u Bosni, baš fino vidiš :)) ja sam bezbroj puta bio kod nje, i nos joj je prirodan.. izgleda xbonašice se uvrijedile što je ponovo došla hahaha pa raja ne remeti ona nikog, svak svoj ukus gura, neko kvalitet voli neko gleda u euro.. ja lično ne žalim za nju I prezadovoljan sam, svaki put bolja.. koliko sam bacio na prosek uslugu u totalu ovih par godina, napokon da znam šta platim..
 
A kako je možeš vidjeti ako je tek danas došla, cura uopće nije bila u Bosni, baš fino vidiš :)) ja sam bezbroj puta bio kod nje, i nos joj je prirodan.. izgleda xbonašice se uvrijedile što je ponovo došla hahaha pa raja ne remeti ona nikog, svak svoj ukus gura, neko kvalitet voli neko gleda u euro.. ja lično ne žalim za nju I prezadovoljan sam, svaki put bolja.. koliko sam bacio na prosek uslugu u totalu ovih par godina, napokon da znam šta platim..
Tacno tako, slažem se za Mallory, van konkurencije.. visoka, velike grudi, guza, usne, cista, sex najbolji, oral da ne spominjem, plus toliko usluga nudi.. a zna da radi, ubija.. Sjecam se, kad je došla, sam baš zbog ovih gluposti razmisljao dal otici, te ruzna, te ovakva, te fake, trazio joj live video ma kakvi, bomba, al meni jos ljepsa uzivo bgm, sutra idem do nje
 
iskustva sa
BL: brinetica lana?
Bio nekad prošle godine kod nje. Dobra pizda ali ufurana bože sačuvaj. Jebem ja jebem jebem stenje ona kad reče: uf ovdje smrdi kao da se pas posro🤣🤣
Al predobar komad iskreno
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh