BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Trebinjke izgledaju bezveze iskreno , ali su raja bas.Sve zavisi ko sta voli.Meni izgled iskreno nigdje veze.
Mene i zanima kako izgledaju, jedni kazu valjaju za te pare neki i ne, meni je bitnija od izgleda (faca) higijena dal je ona uredna i drzi li do sebe, pa necu da pokupim neko sranje bezveze nista vise. I naravno da je tjelo dobro, faca manje vise a higijena najvise meni igra ulogu.



Prije 7 god bila je bolja ponuda na ege ili city bile su vecinom nase domace cure poneka studentica. A ovo sad em lupaju cijene em nije nesgo izgledom.
 
Mene i zanima kako izgledaju, jedni kazu valjaju za te pare neki i ne, meni je bitnija od izgleda (faca) higijena dal je ona uredna i drzi li do sebe, pa necu da pokupim neko sranje bezveze nista vise. I naravno da je tjelo dobro, faca manje vise a higijena najvise meni igra ulogu.



Prije 7 god bila je bolja ponuda na ege ili city bile su vecinom nase domace cure poneka studentica. A ovo sad em lupaju cijene em nije nesgo izgledom.
Ma trenutno je prilično bzvz postalo sve se vrti u krug par cura a preskupe shodno izgledu
 

Neko bio možda? Ova mi je i na youtube u reelovima izlazila, reklamira se, samo da nije lažnjak 😂
 
Poznajem ja djevojku iz B.L, top fizicki izgleda, guza predobra, grudi slabe-male, lijepo stvarno izgleda. Sto se tice seksa voli sve i svasta samo mora i partner biti sredina, ne bi pristala sa nekim koji bas lose izgleda. Znaci moze duboko grlo, svrsavanje u usta, anal, ma sve..
Nije od tog posla da se bavi sa tim ali mislim da bi se oprobala u tome uz lijepu nadoknadu :)
Imaš li kontakt kakav
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh