BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Pozdrav, ako mi neko moze dati kontakt milfare iz Sarajeva, za danas
Nebitno je lo udata, je li se prodaje ili samo voli druzenje
Isto tako trazim i masazu, erotsku
Da nije Ella, Sonja lukavica, ili sve sto se oglasava vec neko novi
Milfare me interesuju i masaza
Dajem brojeve dvije strankinja iz Amerike, i dajem razne brojeve iz Sa sto se ne oglasavaju
Nista peglanje, samo posalji broj ja ti uzvratim, sve sem broja, necu odgovarati
Dijelimo brojeve kurava i dama ljubavi ne zena sopstvenih da bi se nametali
 
Pozdrav, ako mi neko moze dati kontakt milfare iz Sarajeva, za danas
Nebitno je lo udata, je li se prodaje ili samo voli druzenje
Isto tako trazim i masazu, erotsku
Da nije Ella, Sonja lukavica, ili sve sto se oglasava vec neko novi
Milfare me interesuju i masaza
Dajem brojeve dvije strankinja iz A
 
Braćo napaćena evo mojih iskustava u ovom sportu:
1. Plavuša sa milion profila (Sanja, Vanja, Azra, Elma...pravo ima Elma Karić), nije ta sa slika, malo deblja, ne puno, sise dobre prirodne, onako, ok je cura, higijena dobra, akcija prosjek, nije komplikovana za dogovor.
2. Crnka i drugarica, lijepe cure, crne obje, lako se dogovoriti, trojka nije kao sa filmova ali za 300KM ne očekujte čuda. Crnka malo punija, drugarica malo mršavija, neće izraditi.
3. Marina masaža, higijena i usluga ok, uz masažu može malo da se miluje po sisama ili guzovima i ništa više od toga, lijepo odradi masažu i završnicu, lako se dogovoriti, samo budite kulturni.
4. Neka July Brazilka, bila u Sarajevu početkom godine i ne vidim da je ponovo dolazila. Najvatrenija od svih, dočeka te sa osmijehom i što zatražiš to i radi, najbolje iskustvo.
5. Mini iz Lukavice, dogovorili termin, nije se javila
6. Aurora-Ivana BL, javila uslove i slobodan termin, posle se nije javila kada sam pitao za detalje.
Hvala na recenziji!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh