BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Izgleda da te Snjeza...blokirala zbog takvog ponasanja...da budes scakom loncu poklopac...pa u svakom ,,,vidis snjezu...,,,svrha voruma,,,je PREPORUKA,,, ZA SVE STO JE DOBRO...DRKADJIJO.....
Nemam ja nista protiv dobre preporuke cak sta vise za to i sluzi forum.Al ti neznas nista drugo i napisat osim Snjeze i sta drugo mislit nego da sama sebe reklamiras svaka tvoja objava snjeza.
 
Mozda. Mozda sam bio dosadan... Ne znam... Ja sam otisao na preporuku al bolje da nisam
Pa si sad dosao ovdje da lazes i cvilis kao picka neka😂.Zato sto si cekao 7 dana na termin.Kud te nije nabila nogom u dupe ili samarcinu zveknula da ti zvoni dva dana u usima😂
Ko kome gura i sta gura boli tebe kurac,ti nisi gurnuo i sjevaj majmune.
Svako ko je normalan i kulturan ona je max fer i korektna.Nije Kardasijanka ali je zena totalno na mjestu.Ja sam bio 15 puta i nisam cekao termin nikad."Stvarcice "kod nje ne postoje i to si slagao.Postoje strucni nazivi za sex pomagala primitivna ofucana djukelo.Da vrijedis nesto ne bi cekao 7 dana na termin dignute kite pa ti u mozak udarilo😂Ja bih nasao neku da mi izdrka pa makar i duplo platio.
 
Koliko mi je smiješno na EGE za Banjaluku vidjeti ovo savršenstvo zvano Bruna, i pored ovog jebeno bakalara... A što je najjače, vjerovatno više para traži nego bruna
Skini profil
 
Pa si sad dosao ovdje da lazes i cvilis kao picka neka😂.Zato sto si cekao 7 dana na termin.Kud te nije nabila nogom u dupe ili samarcinu zveknula da ti zvoni dva dana u usima😂
Ko kome gura i sta gura boli tebe kurac,ti nisi gurnuo i sjevaj majmune.
Svako ko je normalan i kulturan ona je max fer i korektna.Nije Kardasijanka ali je zena totalno na mjestu.Ja sam bio 15 puta i nisam cekao termin nikad."Stvarcice "kod nje ne postoje i to si slagao.Postoje strucni nazivi za sex pomagala primitivna ofucana djukelo.Da vrijedis nesto ne bi cekao 7 dana na termin dignute kite pa ti u mozak udarilo😂Ja bih nasao neku da mi izdrka pa makar i duplo platio.
Jebem ti kcerku. Eto njoj mogu platiti pa nek ti onda pola od toga da da jedeš
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh