BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

tako da sam se zaista lijepo proveo, počeo sam gubiti nadu u Sarajevu. ako volite ljubavnicu / dominaciju, postoji i ovdje u Sarajevu. Ja sam u potrazi za više od mene u kontroli, ako neko želi da trguju brojevima
 
Neka mi neko objasni, ako sam ja stranac, i trazim curu ili zenu za druzenje, znaci ocigledno nemam broj od nijedne zenske, kako da onda razmjenim broj? Dosta vas se ponasa kao da posjedujete te neke "tajne" cure..ako ima neko broj neke normalne prijatne cure iz Banja Luke ili okoline, neka napise u pp, ako nema, opet vam hvala i sretno..
 
Neka mi neko objasni, ako sam ja stranac, i trazim curu ili zenu za druzenje, znaci ocigledno nemam broj od nijedne zenske, kako da onda razmjenim broj? Dosta vas se ponasa kao da posjedujete te neke "tajne" cure..ako ima neko broj neke normalne prijatne cure iz Banja Luke ili okoline, neka napise u pp, ako nema, opet vam hvala i sretno..
To Vasko reci im😂😂😂
 
Kakav...vikend...koju god pozovem...odgovor uglamnom...isti...na izletu...sam....u planini...kad razmislim...i skijanje se brzo uci....
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh