BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije


Jel bio iko kod ove?

Na whatsapp profilnoj joj drugačija slika nego na ovoj stranici?
Whatsapp je od agencije i s njima dogovaras, posalju ti slike cura koje su tu. Sinoc sam imao neugodno iskustvo u mostaru s curom Olena jer je vlasnik stana dosao nakon20min i nije htio otici, malo je falilo da je odvedem jer je lik lud, ona je ok iako ne prica eng. Jako mala ali zgodna cura. Rekli su mi da ce mi danas nadoknadit izgubljeno vrijeme pa cemo vidit
 
Whatsapp je od agencije i s njima dogovaras, posalju ti slike cura koje su tu. Sinoc sam imao neugodno iskustvo u mostaru s curom Olena jer je vlasnik stana dosao nakon20min i nije htio otici, malo je falilo da je odvedem jer je lik lud, ona je ok iako ne prica eng. Jako mala ali zgodna cura. Rekli su mi da ce mi danas nadoknadit izgubljeno vrijeme pa cemo vidit
Pa vodi je u Osu il rentaj stan na dan
 
Inace nisam imao neugodna iskustva a i nisam iz Mo pa ne znam di mogu uzet na sat dva.. rekli su da mjenja stan i da imam rezervirano za veceras, vidit cemo hoce li ispostovat. Inace o toj agenciji nisam cuo lose komentare
 
Ova
Senada
+38762604185
Prevara, ne javlja se na poziv...i ako odgovori na poruku, nije trazila xbon ali na vrh joj jezika...😅😉🤣🤣🤣
Nemam pojma koju igru igra uglavnom dobra za izbjegavati 😅😈
 

Ova Helena odlično izgleda, ali je rezervacija preko istog broja kao kod ove što je Luka92 imao neugodno iskustvo
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh