BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

A ti izgleda jebeš misice i manekenke? Pa šta ćeš ovdje jbt?
Ti ćeš meni reći da sam neiživljen?
Samo zato što sam rekao da je Crnka mlada, lijepa,zgodna čista i prijatna djevojka što je zaista teško naći. To se slažu većina njih na ovom forumu i ti sad faca s tim stavom kontra nas? Balimo? Ja ne balim već vrlo često odem kod nje i istinski uživam. Nisu svima utisci isti i nije ni od nas muških isti pristup prema njima. Neki od nas provedu vrijeme s djevojkom maksimalno je poštujući a neki se odnose upravo onako kako i pišu komentare ovdje na forumu.
Ne kontam čemu takav arogantan stav. Rekao si brate da je "armirani beton". Nigdje veze, samo me nemoj ruzit, počet ću plakat😆
 
Ne kontam čemu takav arogantan stav. Rekao si brate da je "armirani beton". Nigdje veze, samo me nemoj ruzit, počet ću plakat😆
Ne kontam ni ja otkud tebi da ja balim ili da sam neiživljen a uopšte me ne poznaješ. Valjaš gluposti a to što se ne slažeš sa mojom ocjenom djevojke je sasvim druga stvar i to se može puno pismenije napisati već kako si ti meni odgovorio.
 
Ne kontam ni ja otkud tebi da ja balim ili da sam neiživljen a uopšte me ne poznaješ. Valjaš gluposti a to što se ne slažeš sa mojom ocjenom djevojke je sasvim druga stvar i to se može puno pismenije napisati već kako si ti meni odgovorio.
Izvini pismeni nisam te prepoznao. Sta ces, odrastao sam u mahali na betonu😆
 
Ljudi dokle više rasprava o toj crnki .
Sto ljudi sto ćudi i svako svoj ukus ima. Iznijeli ste svoje mišljenje i više prestanite rasprave o tome.
Ko voli nek izvoli ko neće neka ide dalje.
Pustite i ostale da dišu malo.
 
Realno, o cemu se ima i pisati? svi traze neke kontakte, recenzije i cuda, a nigdje nista... ovo je ipak neka real-deal konverzacija... Netko je zakiva u nebesa, netko kaze dobra... nitko nije rekao da ne valja... A jos pogotovo nitko nije "nadrljao" kod nje... Bolje je razglabati o njoj nego o nekim pervezarijama ili hoce li netko sa kondomom ili ne... Ako ne stavis kondom, zna se sta te moze ocekivati i tjt...
 
Takodjer jos gluplje je pisati i o cijenama... Nikad musterija ne moze formirati cijenu ili vrednovati nesto / nekoga... Ako ti je cijena visoka, ne prihvatis... E sad vecina bi ovdje htjela da utice na to da se cijena proilagodi njihovim mogucnostima... E pa to ne moze... Protegni se koliko si dug jbg...
 
Sve sto je vezano za sex treba biti tema foruma. Sve si u pravu, samo se ne slažem sa ovom konstatacijom o kondomu Jer mnogi ne znaju da putem oralnog sexa mogu pokupiti polnu bolest viruse težeg i lakseg oblika. Neka i malo cesce to bude tema foruma, U svakom slucaju sa ovim novim temama forum postaje zanimljiviji.
Pusti priču o kondomu nema ovde niko maloljetan (bar bi trebalo tako) i ako nije naučio do sada neće ni naučiti. Zašto zube tupiti.
Ovo što beast74 piše :
Nejebači ima li nesto za BL osim standardnih
Pogrešna adresa nejebači pišu romane a na to pitanje nemaju odgovora.
Svima mnogo sreće i konkretnog posla a manje šupljej jalove priče
 
Takodjer jos gluplje je pisati i o cijenama... Nikad musterija ne moze formirati cijenu ili vrednovati nesto / nekoga... Ako ti je cijena visoka, ne prihvatis... E sad vecina bi ovdje htjela da utice na to da se cijena proilagodi njihovim mogucnostima... E pa to ne moze... Protegni se koliko si dug jbg...
Cijene su digle strankinje tj agencije pa i ove naše počele da udaraju bukvalno do plafona. Nerealno je da je skuplje u BiH nego u Evropi pogotovo što se kvaliteta usluge i pristupa poslu razlikuju do neba.Koliko vidim ove naše čast izuzecima bolje kopat nego se odgovarat sa njima. Nemaju pojma o poslu a cijene zakucane.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh