BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Evo mala recenzija za Sarajevo...
Aida - najjeftinija, debela, ogromne sise i dupe, odlicno pusenje, guta spermu,ljubazna, moze i bez kondoma(ko ima muda za to)🙂
Aldyana- podsjeca na transicu i ima muski glas ali je riba ipak 🙂 dobro dupe, sise male pusenje prosjek, sex lijena sve moras sam, takodje moze bez zastite, cijena 50-100.. sve se moze dogovoriti sa njom
Grofica pamy-- istetovirana, silikonske usne i sise, njegovana i mirisljava.. 100eura ali moze sespustiti, obavezan kondomi lubrikant koji ona nosi, pusi super i dobro se sexa
Moze kontakt
 
Ma sta kazes! 😀Ko ti drma kavez? Nisam te pitao nista, nemas preporuku odjebi.
Boli tebe kurac sta ja karam, kako i koga.
Ti vidovit pa znas jel jebem sa kondomom ili bez.A sta pukne ti kondom?
Recenzija za Mostar:Silvija 36 god. Grudi trojka, guza veca, crnka. Jako uredna, jako prijatna, jebe se kao zmaj. Nema je na oglasima, kaze da povremeno napravi izlet sa muskarcma sa strane zbog love. Ne gleda na sat.
Izasli smo na veceru, vratili se u hotel, prica li, karali se 2 sata. Platio veceru i dao joj 200km.Vecera je bila na njeno insistiranje.
Sve u svemu, Mostarke vrh.
Moze broj
Moze broj od Silvije u pp?
Moze broj u pp
 
Evo mala recenzija za Sarajevo...
Aida - najjeftinija, debela, ogromne sise i dupe, odlicno pusenje, guta spermu,ljubazna, moze i bez kondoma(ko ima muda za to)🙂
Aldyana- podsjeca na transicu i ima muski glas ali je riba ipak 🙂 dobro dupe, sise male pusenje prosjek, sex lijena sve moras sam, takodje moze bez zastite, cijena 50-100.. sve se moze dogovoriti sa njom
Grofica pamy-- istetovirana, silikonske usne i sise, njegovana i mirisljava.. 100eura ali moze sespustiti, obavezan kondomi lubrikant koji ona nosi, pusi super i dobro se sexa
Moze broj od aide
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh