BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Pa sto fino ne kazes da si ljut jer nisam htio broj da ti posaljem od Rade
A evo neka kazu ljudi svima sam poslao od Mare i Gage
Jednostavno ne vrijedi slati broj od Rade kad se nece javiti djevojka dok ne kazete ko vam je dao broj
A ja svoje ime i prezime necu da nikome ovdje dajem
Samo sam komentario da sam bio kod Rade a ne da cu davati sivima broj
Tako je burazeru, ista situacija sa Pamy i Ramajanom. Prestanite mi pisati jeble vas one nece niko dobiti broj. Djevojke sam pomenuo kao primjer u nekidasnjem postu koje sam jebo za male pare. Nisam rekao da cu izbaciti broj javno. Zamolile su me, a ni jedna od njih to ne radi javno i niti jedna zeli da joj broj izadje javno pa da ga promijene i nestanu sa lica zemlje. Bile su korektne prema meni, nastojim da i ja budem prema njima. Kompromis.
 
Tako je burazeru, ista situacija sa Pamy i Ramajanom. Prestanite mi pisati jeble vas one nece niko dobiti broj. Djevojke sam pomenuo kao primjer u nekidasnjem postu koje sam jebo za male pare. Nisam rekao da cu izbaciti broj javno. Zamolile su me, a ni jedna od njih to ne radi javno i niti jedna zeli da joj broj izadje javno pa da ga promijene i nestanu sa lica zemlje. Bile su korektne prema meni, nastojim da i ja budem prema njima. Kompromis.
Pamy top jos ako moze br od ramajane
 
Ova kurtoncina Dobric_cosic, sluzi na forumu da zamajave clanove, predlazem da ga izbacimo sa foruma. Garantujem da p***u nije uzivo vidio a predstavlja se kao neki jebac. Forum treva ocistiti od ojebina kao sto je doticni dobrica
Novi sam ovde i ne ukljucujem se u rasprave ali sve si u pravu do zadnje reči. Sisica mala koja izmišlja i laže samo ne znam koji je cilj i za kojeg će ti kurca to. Ovde smo da saradjujemo, da razmenjujemo iskustva Zaigrao si se dobrice i zapetljao u lažima da si na kraju dao ko zna čiji broj jer djevojka sa slike na viberu nije ni slična radi. Radu poznajem lično zato sam se uključio i devojka izgleda sasvim drugačije, imam ju i na instagramu ali stopirala je usluge jer je imala nekih problema. Dotični je laznjak i ne nasedajte na njegove kretenske priče i brojeve. A ovde ga admin može izbaciti ali on će napraviti novi profil i nastavlja dalje da sere. Možda ima neke psihičke probleme ima nas svakakvih ovde i ko zna o čemu sve fantazira i mašta. Jadan li si jado jedna napaćena
 
Brate mislim da je ova cura koliko sam cuo ako hoces dacu ti fb pa probaj lagano
Radmila Nesterovic ali ponavljam nisam siguran
Ti ako hoces posalji meni taj kontakt ako neces ne ljutim se
Hvala
Nije to ta radmila , spopadate devojke koje veze nemaju sa tim poslom. Dovodite cure u nezgodne situacije. Radmila trenutno ne radi upravo sam napisao. Pozdrav raja i čuvajte se laznjaka i lažnih brojeva jer možete imati problema a nema potrebe za tim. Prvo proverite šta vam daju pa onda iznosite
 
Nema on broj ni od jedne ni od druge. On je samo čuo za njih preko instagrama, deli lažne brojeve ljudi pripazite se ne nasedajte možete imati probleme kasnije
Neka kazu jesam davao brojeve ili ne,imam jos brojeva
Ali nece vam se picke javiti tako
Ako kazem jebo sam Radu(to je komentarisanje da sam bi sa njom i kakav je fizicki)
A ne da cu dijeliti broj(mada sam na kraju dao i broj)
 
Pozdrav svima, mozda ste i pisali ali nisam nasao, da li u Mostaru i okolici postoji neki fin kontakt, cijena nije bitna. Takodje bih vas zamolio sa cityoflove za Sarajevo da mi date preporuku. Hvala unaprijed!
 
Broj je pravi neka kazu ljudi,a ne ti
Broj nije pravi ljudi poslušajte me… znam šta govorim, ne nasedajte.Mala sisice napaćena a i da jeste pravi broj ne deli se broj ovde javno ako je neko ispao korektan prema tebi. kad si napisao broj pogledao sam na viber i vidio sam da si spreman da zamajavaš ljude. Pravi si paćenik, a moj savet ti je da se bavis svojim zivotom koji već vidim kakav je a ne da ovde seres i lažeš i zajebavas ljude. Tako sigurno i u pravom životu lažeš sve oko sebe. Uvek sam bežao od takvih kao sto si ti. Ne podnosim takve i nisu dobri nizakoga i nikom dobro nisu doneli.
Ljudi ovaj će napraviti danas ili sutra novi profil i ponovo će vas nasukati.
 
Broj nije pravi ljudi poslušajte me… znam šta govorim, ne nasedajte.Mala sisice napaćena a i da jeste pravi broj ne deli se broj ovde javno ako je neko ispao korektan prema tebi. kad si napisao broj pogledao sam na viber i vidio sam da si spreman da zamajavaš ljude. Pravi si paćenik, a moj savet ti je da se bavis svojim zivotom koji već vidim kakav je a ne da ovde seres i lažeš i zajebavas ljude. Tako sigurno i u pravom životu lažeš sve oko sebe. Uvek sam bežao od takvih kao sto si ti. Ne podnosim takve i nisu dobri nizakoga i nikom dobro nisu doneli.
Ljudi ovaj će napraviti danas ili sutra novi profil i ponovo će vas nasukati.
Ma ti si jedan pacenik koji drka u svojoj sobici,nikada nisi jebao nego si samo gledao
Niko vas ne tjera da pisete na broj,jel vas ja tjeram?
Ti jedini put si vidio picku kad si iz nje ispao,tata ti kitu stavljao u usta umjesto dude
 

Bio neko?
bio sam, oral 9/10, sex 8/10, engleski jako slab pa malo teže komunicirati, sve ukupan dojam 7.
 
Ma ti si jedan pacenik koji drka u svojoj sobici,nikada nisi jebao nego si samo gledao
Niko vas ne tjera da pisete na broj,jel vas ja tjeram?
Ti jedini put si vidio picku kad si iz nje ispao,tata ti kitu stavljao u usta umjesto dude
Kao sto sam i očekivao… primitivizam i seljakluk su tvoje vrline. Pogledaj si riječnik. Ja te izraze ne koristim i neću te vredjati jer sam daleko iznad tebe. U prvoj rečenici si opisao tačno sebe. Jer iza takvih profila stoje samo manijaci poput tebe. Nažalost takvih kao ti je sve više. Još jednom ljudi vam ponavljam da osoba sa tog broja nije rada, ova slika je izmišljena jer dotični ni ne zna kako izgleda rada. Samim tim mi je i drago da nije ona jer ne bih zelio da sa nekim kao sto si ti ona ima neprijatnosti.
Dobrice dobrice ništa iz kuće od lepog ponašanja nisi naučio ni poneo… pretpostavljam da sve oko sebe maltretiraš jer ti si patološki lažov. Tvoje stanje je zabrinjavajuće za tebe i tvoju okolinu. Otidji lekaru
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh