Birtijaške čakule

Razumijem te.. Međutim gledajući baš dokumentarce o prostitutkama i obitelji sam isto vidio da postoje zene koje to rade kao i svaki drugi posao.. Ono, pozdravi muza, poljubi djecu i ode radit,, vrati se doma s namirnicama za kuhanje.. Bas me zanimalo tvoje misljenje o tome.. Ja trenutno mislim da bi ja mogao zivjeti s takvom zenom ako je prema meni dobra.. mislim,, ne znam kak bi bilo kad bi bilo, ali trenutno ne vidim problem u tome..
Moje misljenje je da nemam sta radit sa likom koji bi mi to dozvolio da radim...
 
Ženska nek ih ima 7 dnevno ajmo rec i onda dođe dečku i on oce seks misliš da će se njoj Dat nakon 7 ovih. Ili sad zamisli frajer ju jebe i shvati da ju je prije njega još 6 njih jebalo. Govorimo o tome da mu je cura prostitutka. Nije isto sad ko i ja ili bilo ko dođe kod neke po usluge jer znamo da joj dan nismo prvi, al nije nam cura pa ajd znas u šta se upuštatas, al da ti je cura nisam siguran bas da bi ti bilo svejedno da je 6 likova dnevno obradi i onda dođe tebi i ajd smilije se i sad si ti na potezu.
Nek decko bude prvi klijent na dan ;)
 
Gle... Bila sam i ja i mlada i zaljubljena... Ali to je bilo tad...
Sad na pragu tridesete shvacam da nemas sta radit sa muskracem sa kojim ti je jednako ili gore nego da si sama...
dobro, to je ok,, ako to sto sad radis smatras "kaznom",, sto vjerujem da ti nije lako.. Ali vjerojatno ima zena kojima prostitucija predstavlja manji problem od 8-ero satnog posla sa prosjecnom placom..
Ako bi mi zena imala 7-8 stalnih musterija koji joj ne predstavljaju proble, koji su korektni i ne gade joj se, ne bi joj spočitavao što bira da zaradi na taj način
 
dobro, to je ok,, ako to sto sad radis smatras "kaznom",, sto vjerujem da ti nije lako.. Ali vjerojatno ima zena kojima prostitucija predstavlja manji problem od 8-ero satnog posla sa prosjecnom placom..
Ako bi mi zena imala 7-8 stalnih musterija koji joj ne predstavljaju proble, koji su korektni i ne gade joj se, ne bi joj spočitavao što bira da zaradi na taj način
Gle... Ti kao muskarac moras pomoci zeni tako da joj osiguras zivot da nema problema, sranja sa debilima, sranja sa zdravstvenog aspekta.. Ovo je jebena Hrvatska, nije Nizozemska i naravno da je ovdje ovaj posao radit svojevrsna kazna...
 
Treba se držati 10 božjih zapovijedi, a ja sam ih vrlo vjerojatno sve prekršio, direktno ili indirektno.
Ovo važi čak i za ateiste (čak i 1. zapovijed koja bi njima bila nepojmljiva, može biti prihvaćena ako Boga shvate na drugi način, kao na vladavinu prava i dobrote).

1. Ja sam Gospodin, Bog tvoj, nemoj imati drugih bogova uz mene!
Vjerujem u sve i svašta, ne direktno drugi bogovi, nego sam našao lažni nadomjestak za Boga.

2. Ne izusti imena Gospodina, Boga svoga, uzalud!
Psujem često, kada sam nervozan ili kada mi nešto ne ide. Krivim Boga za vlastite greške.

3. Spomeni se da svetkuješ dan Gospodnji!
Nedjelju i praznike često znadem iskoristiti za druge stvari. Rijetko idem na misu. Mjesecima (a sada možda i godinama) nisam bio na misi.

4. Poštuj oca i majku da dugo živiš i dobro ti bude na zemlji!
Ne poštujem ih dovoljno.

5. Ne ubij!
Direktno nisam ubio, ali indirektno nehajem moguće da ubijam neke osobe svojim stavovima, životom i postupcima.

6. Ne sagriješi bludno!
Konzumiram izvanbračni seks.

7. Ne ukradi!
Bilo je i toga. Krađa sitnih stvarčica u supermarketima.

8. Ne reci lažna svjedočanstva!
Nažalost, bilo je i toga. Nepotrebno blaćenje drugih, u cilju da se dokažem ispred drugih.

9. Ne poželi tuđeg ženidbenog druga!
Nažalost, bilo je i toga. Jebanje udanih žena.

10. Ne poželi nikakve tuđe stvari!
Ova zapovijed cilja na nakanu srca, odnosno na uzrok požude. Imao sam dobre želje, ali nisu ostale u granicama razuma. Ovdje može biti svašta: od ljubavi, pa do materijalnih stvari.

I za kraj, utješno je da sam svjetan svojih pogrešaka, pa ih nastojim ispraviti. Nadam se da do kraja života neću pokleknuti. Imam (nadam se) još polovicu života da ispravim greške iz prošlosti.
 
ok, tako bi trebalo bit.. kazes da zeni trebas osigurat zivot.. ok!
znaci li to da ona uopce ne bi trebala radit i bit zaposlena.. ako mislis da ne treba zena radit s te strane je ok.. ali ako imas prosjecnu placu i ako zena isto treba zaraditi jednu placu i ima zavrsenu trogodisnju srednju skolu, ne znam kako bi joj osigurao neku veliku placu.. tu bi ona trebala birati sto ce raditi,, u kauflandu i sl za neku crkavicu ili ovaj tvoj posao.. sta ne?
 
ok, tako bi trebalo bit.. kazes da zeni trebas osigurat zivot.. ok!
znaci li to da ona uopce ne bi trebala radit i bit zaposlena.. ako mislis da ne treba zena radit s te strane je ok.. ali ako imas prosjecnu placu i ako zena isto treba zaraditi jednu placu i ima zavrsenu trogodisnju srednju skolu, ne znam kako bi joj osigurao neku veliku placu.. tu bi ona trebala birati sto ce raditi,, u kauflandu i sl za neku crkavicu ili ovaj tvoj posao.. sta ne?
 
Druže, ljudi bez muda i časti (Ventura), k’o hijene se mlate oko komada vlasti(foruma). Druže, lakši su bunkeri, nego limuzine i šalteri(taxi i bez novaca bit). Korak preko ograde, je l’ to, druže, jedino što časno je(drukat)? Zar za nas, stare ratnike, počasna salva da ne odjekne.(biti blokiran)
 
Treba se držati 10 božjih zapovijedi, a ja sam ih vrlo vjerojatno sve prekršio, direktno ili indirektno.
Ovo važi čak i za ateiste (čak i 1. zapovijed koja bi njima bila nepojmljiva, može biti prihvaćena ako Boga shvate na drugi način, kao na vladavinu prava i dobrote).

1. Ja sam Gospodin, Bog tvoj, nemoj imati drugih bogova uz mene!
Vjerujem u sve i svašta, ne direktno drugi bogovi, nego sam našao lažni nadomjestak za Boga.

2. Ne izusti imena Gospodina, Boga svoga, uzalud!
Psujem često, kada sam nervozan ili kada mi nešto ne ide. Krivim Boga za vlastite greške.

3. Spomeni se da svetkuješ dan Gospodnji!
Nedjelju i praznike često znadem iskoristiti za druge stvari. Rijetko idem na misu. Mjesecima (a sada možda i godinama) nisam bio na misi.

4. Poštuj oca i majku da dugo živiš i dobro ti bude na zemlji!
Ne poštujem ih dovoljno.

5. Ne ubij!
Direktno nisam ubio, ali indirektno nehajem moguće da ubijam neke osobe svojim stavovima, životom i postupcima.

6. Ne sagriješi bludno!
Konzumiram izvanbračni seks.

7. Ne ukradi!
Bilo je i toga. Krađa sitnih stvarčica u supermarketima.

8. Ne reci lažna svjedočanstva!
Nažalost, bilo je i toga. Nepotrebno blaćenje drugih, u cilju da se dokažem ispred drugih.

9. Ne poželi tuđeg ženidbenog druga!
Nažalost, bilo je i toga. Jebanje udanih žena.

10. Ne poželi nikakve tuđe stvari!
Ova zapovijed cilja na nakanu srca, odnosno na uzrok požude. Imao sam dobre želje, ali nisu ostale u granicama razuma. Ovdje može biti svašta: od ljubavi, pa do materijalnih stvari.

I za kraj, utješno je da sam svjetan svojih pogrešaka, pa ih nastojim ispraviti. Nadam se da do kraja života neću pokleknuti. Imam (nadam se) još polovicu života da ispravim greške iz prošlosti.
deseta je najgluplja ? kak ti možeš utjecat na to kaj buš poželio
ide sigica ulicom u minici ..ko ju nebi poželio
ili ne poželi tuđu ženu , ja ih tolko tuđih želim ...al čekam da se rastanu
 

Prilozi

  • Screenshot_20210709-140331.png
    Screenshot_20210709-140331.png
    358,1 KB · Pregleda: 5
ok, tako bi trebalo bit.. kazes da zeni trebas osigurat zivot.. ok!
znaci li to da ona uopce ne bi trebala radit i bit zaposlena.. ako mislis da ne treba zena radit s te strane je ok.. ali ako imas prosjecnu placu i ako zena isto treba zaraditi jednu placu i ima zavrsenu trogodisnju srednju skolu, ne znam kako bi joj osigurao neku veliku placu.. tu bi ona trebala birati sto ce raditi,, u kauflandu i sl za neku crkavicu ili ovaj tvoj posao.. sta ne?
Ti ne znas ali ja za zivot trazim nekoga tko zna jbg.... Najbolje za sebe...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh