Birtijaške čakule

inače ateisti ne postoje
svi barem podsvijesno vjeruju u boga
u jugi si imao u ck skj obrezane komuniniste ??? di ćeš veću potvrdu vjernosti bogu od fizičke , bili su to partijci s figom u đepu
 
Razumijem te.. Međutim gledajući baš dokumentarce o prostitutkama i obitelji sam isto vidio da postoje zene koje to rade kao i svaki drugi posao.. Ono, pozdravi muza, poljubi djecu i ode radit,, vrati se doma s namirnicama za kuhanje.. Bas me zanimalo tvoje misljenje o tome.. Ja trenutno mislim da bi ja mogao zivjeti s takvom zenom ako je prema meni dobra.. mislim,, ne znam kak bi bilo kad bi bilo, ali trenutno ne vidim problem u tome..
Reci da hoćeš jebati besplatno...što okolišaš.
 
inače ateisti ne postoje
svi barem podsvijesno vjeruju u boga
u jugi si imao u ck skj obrezane komuniniste ??? di ćeš veću potvrdu vjernosti bogu od fizičke , bili su to partijci s figom u đepu
Ma kakav bog? U to vjeruju jos samo djeca, pogledaj koliko u razvijenim EU zemljama ljudi vjeruje u Boga, uzmi Njemacku npr. pa sve ostale zemlje. Za 100 godina ce to sve nestati jer ljudi vise nisu naivni ko prije uz sve prisutne informacije i znanje koje imamo na dlanu. Hrvatska se nalazi u 1800 - oj godini po mnogocemu.
 
inače ateisti ne postoje
svi barem podsvijesno vjeruju u boga
u jugi si imao u ck skj obrezane komuniniste ??? di ćeš veću potvrdu vjernosti bogu od fizičke , bili su to partijci s figom u đepu
Vjera u Boga... sta je to? Tko je Bog? Koliko ih ima? Ako ne ides u crkvu, i ne podrzavas je, ne volos pedofilcine iz iste i ako si protiv te kriminalne organizacije (crkve) jel to znaci da idemo u pakao? Sta je pakao a sta je raj? Kaze biblija "ne ubij" sta je s djecijim kosturima pronadjenim ispod crkva u Kanadi? Najveci ratovi su se vodili u ime Boga... eh eh eh
 
Vjera u Boga... sta je to? Tko je Bog? Koliko ih ima? Ako ne ides u crkvu, i ne podrzavas je, ne volos pedofilcine iz iste i ako si protiv te kriminalne organizacije (crkve) jel to znaci da idemo u pakao? Sta je pakao a sta je raj? Kaze biblija "ne ubij" sta je s djecijim kosturima pronadjenim ispod crkva u Kanadi? Najveci ratovi su se vodili u ime Boga... eh eh eh
Upravo tako
 
Vjera u Boga... sta je to? Tko je Bog? Koliko ih ima? Ako ne ides u crkvu, i ne podrzavas je, ne volos pedofilcine iz iste i ako si protiv te kriminalne organizacije (crkve) jel to znaci da idemo u pakao? Sta je pakao a sta je raj? Kaze biblija "ne ubij" sta je s djecijim kosturima pronadjenim ispod crkva u Kanadi? Najveci ratovi su se vodili u ime Boga... eh eh eh
pa gle , vjera u boga tj. strah od boga možda više drži društvo u kolko tolko normalnijoj situaciji nego strah od suda i zatvora
čemu služi pravna diploma ? legalizaciji pljačke
tak da nebih se ja odrekao tradicije iz tih razloga , inače ne idem u crkvu ali vjerujem u boga ...ono drito bez crkve
ne vjerujem u veliki prasak i evoluciju majmuna
 
pa gle , vjera u boga tj. strah od boga možda više drži društvo u kolko tolko normalnijoj situaciji nego strah od suda i zatvora
čemu služi pravna diploma ? legalizaciji pljačke
tak da nebih se ja odrekao tradicije iz tih razloga , inače ne idem u crkvu ali vjerujem u boga ...ono drito bez crkve
ne vjerujem u veliki prasak i evoluciju majmuna
Ne vjerovat u evoluciju koja je dokazana je kao da izaberes nevjerovat u gravitaciju.
Sto se tice drzanja ljudi pod kontrolom od straha od boga, mozda je to funkcioniralo prije u povijesti, al samo mozda s obzirom na kolicinu nasilja i smrti koja je zabiljezena u istoj. No danas to sigurno vise nije slucaj, kod sve veceg broja ljudi. World Wide
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh