Birtijaške čakule

Ne znam ? Ne mogu povezat goste sa profilima korisnika na forumu aliiii ako imas slobodno . Samo je ne zaboravi prilipit i na Split recenzije .. kad je bal nek je maskembal .. 😉
U svakom slucaju najebali su novi ako si stari gost onda ti ne tribam puno crtati 2 +2 su uvijek 4 😝 .. al dok spomenes recenziju ima bit da si prosa kroz podrume fasade i prodaje organa. Usput kako bubrezi 😘
 
Ej aj sad salu na stranu sekund ..oni koji me znaju znaju da se na sve zivotne probleme humorom borim i na svoj i tudji racun i kad je u pitanju bolest i tragedija i svasta nesto a kamoli na ovakvo sto da necu.. to je moj nacin i takav je kakav je sve okrenem na " drugacije " i kaze dida ne bi kod nje preosobno tu nesto nikad stat ..ma dida ne bi ni ja tebe imas zajebancije u duhu ko da ti je metla u guzici... Ne volim to ja nisi ni ti meni prvi izbor😉
 
Ej aj sad salu na stranu sekund ..oni koji me znaju znaju da se na sve zivotne probleme humorom borim i na svoj i tudji racun i kad je u pitanju bolest i tragedija i svasta nesto a kamoli na ovakvo sto da necu.. to je moj nacin i takav je kakav je sve okrenem na " drugacije " i kaze dida ne bi kod nje preosobno tu nesto nikad stat ..ma dida ne bi ni ja tebe imas zajebancije u duhu ko da ti je metla u guzici... Ne volim to ja nisi ni ti meni prvi izbor😉
Kod koga ja ne bi? Ništa ne razumin....
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh