Birtijaške čakule

I koji kurac ides jebat ako nemozes vise od 10 sekundi...nadi neki drugi hobi
Au venty. Ni ovo ti nije trebalo. Još jedan savjet nemoj se hvalit ako se ne želiš hvalit. To ti je 1200€ za savjetovanje dug već. Vidis meni su se žalile neke strankinje i jednom davna jedna s plavog al mislim da ne dela ta vise što nakon 1h seksa nisam svršio
 
Au venty. Ni ovo ti nije trebalo. Još jedan savjet nemoj se hvalit ako se ne želiš hvalit. To ti je 1200€ za savjetovanje dug već. Vidis meni su se žalile neke strankinje i jednom davna jedna s plavog al mislim da ne dela ta vise što nakon 1h seksa nisam svršio
Au Jura, di ga onda na kraju izdrkaš kad te izbace? U portunu ( haustoru ) ?
 
Venty... Ja u stiklama sam visa od tebe.
Mrsav si ali salast i mekan, a muskarac... mekan posvuda🤣🤣I sta ti vrijedi sto si mrsav kad si lose graden?
Kad vec potezemo tu temu znas zasto sam pustila tebe i sombrera? Radi zajebancije na forumu. Na tebi covjek ne moze zaradit jer realno i to sto si davao tvoje su tri dnevnice. Stipsa si i to ti je jos jedan razlog zasto nikada neces nikoga imati. Jednostavno ti se unutrasnje stanje odrazilo na vanjstinu. Ja sam uz tebe imala ekipu koja je davala puta 3 i oko njih sam se trudila. A s tobom sam tipkala po mobu dok si mi ljubio noge doslovno🤣
Cemu potezanje ove rasprave?
Cemu se vracati na proslo vrijeme?
Ti si proslo zavrseno vrijeme. I ti i ostali koji su tada dolazili.
Racuna se sto ce biti i ono sto je zaista vazno.
A TO NISI TI.
 
Venty... Ja u stiklama sam visa od tebe.
Mrsav si ali salast i mekan, a muskarac... mekan posvuda🤣🤣I sta ti vrijedi sto si mrsav kad si lose graden?
Kad vec potezemo tu temu znas zasto sam pustila tebe i sombrera? Radi zajebancije na forumu. Na tebi covjek ne moze zaradit jer realno i to sto si davao tvoje su tri dnevnice. Stipsa si i to ti je jos jedan razlog zasto nikada neces nikoga imati. Jednostavno ti se unutrasnje stanje odrazilo na vanjstinu. Ja sam uz tebe imala ekipu koja je davala puta 3 i oko njih sam se trudila. A s tobom sam tipkala po mobu dok si mi ljubio noge doslovno🤣
Cemu potezanje ove rasprave?
Cemu se vracati na proslo vrijeme?
Ti si proslo zavrseno vrijeme. I ti i ostali koji su tada dolazili.
Racuna se sto ce biti i ono sto je zaista vazno.
A TO NISI TI.
Ženska ja sam 179 cm, u tenisicama 183. Ti si 160, u štiklama ne znam koliko. Ti liži svoje starkelje od 70 godina. Ja bar nemam takve traume.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh