Birtijaške čakule

Sta god da je bilo treba se postivat diskrecija makar toliko. Jer svako ko dolazi kod kurvi dolazi s nekim razlogom. A u vecini slucajeva to su problemi s nesigurnoscu u zivotu, a neki idu da bi ispraznili jajca.
 
Ne znaš ti ništa, glupa si. Da znaš odgovorila bi na prvu a ne glumiš neki kurac. Samo pišeš kad ti nešto odgovara. O Xopu si mi ti sve rekla a da te nisam ni pitao. I onda nakon toga me idete zajebavati. Ko vam kriv.
Ajoj... Jadnice... Sad si i na toj temi..
A da, eto kad smo vec kod toga. kazem, kriva sam apsolutno i za to ispastam i ispastat cu. Prema najboljem covjeku ispala sam govno radi nekontroliranja emocija.Apsolutna moja greska, zajeb, uzrokovano necim sto ti ne mozes osjetit ni razumjet jer si razmazeno deriste. Ti si meni tada slao poruke u pp za tinu i ja i danas sebi ne mogu objasnit zasto sam mislila da nisi takvo govance... Bila sam lose. Zaista lose.
Jedan savjet..ne diraj ga i ne spominji.
Vjeruj da cu ti se osvetit dirnes li u nekoga tko nema veze sa mnom i tobom.
On ti nije kriv za nista. Samo sada i on vidi koja si picka.
Nitko ti nije kriv venty.
Ovo sto sada tu pises i otkrivas dovoljan je pokazatelj tvog karaktera. Tvoje zlonamjernosti. Nisko si jako nisko
 
On nije najbolji čovjek, lik je agresivan, plane iz čista razloga i vrijeđa. To šta on voli životinje ne opravdava ga.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh