Birtijaške čakule

Pa oce bebu. Oce da ju platim da joj napravim bebu. Poslje da se brinem o bebi ili plaćam alimentaciju. Ne možemo tak. To je ko da naručim taksi i da mu kažem da me otpelja tu i tu i onda od njega trazim da mi plati sto me vozio . Ona oce bebu i da se brinem o njoj i bebi, a nebi platila ne možemo tako u Europu.
Haha neću se dogovarat s nikime za ništa odjebite od mene
 
Pa oce bebu. Oce da ju platim da joj napravim bebu. Poslje da se brinem o bebi ili plaćam alimentaciju. Ne možemo tak. To je ko da naručim taksi i da mu kažem da me otpelja tu i tu i onda od njega trazim da mi plati sto me vozio . Ona oce bebu i da se brinem o njoj i bebi, a nebi platila ne možemo tako u Europu.
Bolje da kupi tovara barem neke koristi od njega kad več od tebe nema
 
Neki dan kukala Mozartu da ne zna utješit zenu sad će za @Xopcod i zamnom. Mozart tražio brisanje profila nakon toga . O ana fatalna ženo sto radiš muškima da traže brisanje profila odavde. Sad bi te bas htio upoznat da vidim jel ću i ja nakon susreta tražit brisanje profila
 
Nebi se ja jebao. Ana bi se jebala da joj neude ja bi jebao samo. Razlika je između jebst i biti jeban. A ženska sama rekla ta za bon da provjeri na licu mjesta kad dođem mada 8h 500 kn cudno mi da je tak jeftino
E nisi ti za akciju previse kompliciras...Ima Ana oglas javis se ..dogovoris ..otidjes...platis ...i sta nije jasno ....samo zajebavas...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh