Birtijaške čakule

Ženska je toliko glupa da je ušla u sukob s menom jer je posve pogrešno protumačila što napiše. To je bilo na temi o Kristalnoj, ja napisa kako ženske koje i manje naplaćuju odlično zarađuju, pa tako jedna kupila novi luksuzni stan. Ova me iznapadala što ja prozivan kurve koje kupuju stan, da gledam političare koje kradu i sl. A ja u biti pohvalio tu žensku, inteligencija na djelu😃😁😂🤣
S menom... Dobro zagorec🤣🤣🤣
 
evo jedna narodna u znaku pozdrava itd...Ovaj Bach koji komentira ponekada ima pravo: budi manga pa u klub (ili gdjegod). Ono o čemu čovjek pjeva u pjesmi nećeš dobiti cjenkanjem, oglasima itd, nego kad si pravi u pravom času, u pravo vrijeme (znaju neki među komentatorima, ali rijetki su ovdje a to se vidi iz zraka)...pozdrav!

 
evo jedna narodna u znaku pozdrava itd...Ovaj Bach koji komentira ponekada ima pravo: budi manga pa u klub (ili gdjegod). Ono o čemu čovjek pjeva u pjesmi nećeš dobiti cjenkanjem, oglasima itd, nego kad si pravi u pravom času, u pravo vrijeme (znaju neki među komentatorima, ali rijetki su ovdje a to se vidi iz zraka)...pozdrav!

Iskreno nemam pojma o cemu pises ali Bach i je manga i gospodin.Sve se vidi, samo sto su ljudi ograniceni za njegovu vrstu zajebancije...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh