Birtijaške čakule

Evo, dat ću samo jedan komentar, jer nisam u ovom tkzv. 'sportu' a tek nedavno mi je odblokiran profil. Ja, iskreno, nisam nikada toliko skupina debila vidio na jednom forumu. Imam vas možda 2,3 pametniji ali meni se čini da patite za tim da vam Sig. (tkogod ona bila) dobaci nešto lijepo, ili u najboljem slučaju 'smajlić', i neće vam pokazati pičku. Koja bijeda!
A ono 'kraljica foruma'! Ma, molim te! Ne'š mi ti titule!
I poruka za Winn69: pali se na Shemale, tvoja je stvar, ali nemoj se iznenaditi kad ti većina muškaraca kaže to je to bolesno. I meni je, sori: mutanti.
Odite odavde i radite nešto pametnije.
Bio jednom sa shemale jebala vas više sve shemale. Šta vas boli kurac ko se na šta pali. Eto ti imaš profilnu majmuna i šta bi ja sad trebo zaključit da si majmun ili da se pališ na majmuna. Ak se pališ na majmune odi u zoo drkat i šuti
 
Evo, dat ću samo jedan komentar, jer nisam u ovom tkzv. 'sportu' a tek nedavno mi je odblokiran profil. Ja, iskreno, nisam nikada toliko skupina debila vidio na jednom forumu. Imam vas možda 2,3 pametniji ali meni se čini da patite za tim da vam Sig. (tkogod ona bila) dobaci nešto lijepo, ili u najboljem slučaju 'smajlić', i neće vam pokazati pičku. Koja bijeda!
A ono 'kraljica foruma'! Ma, molim te! Ne'š mi ti titule!
I poruka za Winn69: pali se na Shemale, tvoja je stvar, ali nemoj se iznenaditi kad ti većina muškaraca kaže to je to bolesno. I meni je, sori: mutanti.
Odite odavde i radite nešto pametnije.
Fali ona stara prva postava
 
Fali ona stara prva postava
e, ali u onoj prvoj je bilo previše likova poput mene: naivaca koji nemaju veze sa ovim, ajmo to tako, 'sportom'.
winn69, tko ti brani da se pališ na mutante i da odeš kod njih i da ih platiš, ali nemoj se iznedati ako će ti neki lik reći da je to bolesno...jebiga.
 
e, ali u onoj prvoj je bilo previše likova poput mene: naivaca koji nemaju veze sa ovim, ajmo to tako, 'sportom'.
winn69, tko ti brani da se pališ na mutante i da odeš kod njih i da ih platiš, ali nemoj se iznedati ako će ti neki lik reći da je to bolesno...jebiga.
...iznenaditi, ali malo winn69 (možda bi ti bolje bilo luz21), valjda ti je jasno.
 
e, ali u onoj prvoj je bilo previše likova poput mene: naivaca koji nemaju veze sa ovim, ajmo to tako, 'sportom'.
winn69, tko ti brani da se pališ na mutante i da odeš kod njih i da ih platiš, ali nemoj se iznedati ako će ti neki lik reći da je to bolesno...jebiga.
Šta me boli kurac šta misli koji nedojebani lik. Svi koji idu na kurve nemaju pravo meni solit pamet a sad odjebite lagano od mene
 
Šta me boli kurac šta misli koji nedojebani lik. Svi koji idu na kurve nemaju pravo meni solit pamet a sad odjebite lagano od mene
Kurve su spas nasih neispunjenih zelja i najmracnijih tajni... Ali naravno i njih treba dobro birati... Ne treba ici kod svake..pogotovo ne kod onih koji ne drze do sebe, kilaza itd...Da sad ne navodim primjere :)
Ako ta nije dobra prema sebi nece ni tebi biti dobra ... Uvijek je tako
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh