Birtijaške čakule

Ne ispunjava mene materijalizam Kozjak vec humanitarni rad. Probaj i ti.. Manje eskorta vise se osvrni na svijet oko sebe i bit ces sretniji...
Na stranu to sto ja to mogu jer nemam materijalnih ogranicenja... Ali kad si u zivotu samo ugadas shvatis da je netko osim tebe ipak zasluzan sto si dosao do tog statusa... I onda tome nekome pozelis vratit uslugu... Jer su svi oko tebe zivi, zdravi, jer imas dobar posao, zdravlje, jer nemas problema... E taj netko je Bog, svemir, visa sila kako zelite... Ali problem je sto ste vi ograniceni ko balkoni i vas um ne seze do te tocke...
 
Na stranu to sto ja to mogu jer nemam materijalnih ogranicenja... Ali kad si u zivotu samo ugadas shvatis da je netko osim tebe ipak zasluzan sto si dosao do tog statusa... I onda tome nekome pozelis vratit uslugu... Jer su svi oko tebe zivi, zdravi, jer imas dobar posao, zdravlje, jer nemas problema... E taj netko je Bog, svemir, visa sila kako zelite... Ali problem je sto ste vi ograniceni ko balkoni i vas um ne seze do te tocke...
Kad bu vas um dosegao tu tocku da shvatite da zivite i postojite da na ovom svijetu ostavite trag, a ne da umrete kao jadnik bez ambicija koji je u zivotu sve trpao u svoje dupe....eee..tad cete spoznati srecu...
 
Na stranu to sto ja to mogu jer nemam materijalnih ogranicenja... Ali kad si u zivotu samo ugadas shvatis da je netko osim tebe ipak zasluzan sto si dosao do tog statusa... I onda tome nekome pozelis vratit uslugu... Jer su svi oko tebe zivi, zdravi, jer imas dobar posao, zdravlje, jer nemas problema... E taj netko je Bog, svemir, visa sila kako zelite... Ali problem je sto ste vi ograniceni ko balkoni i vas um ne seze do te tocke...
Ti imaš ogromnu potrebu da se uspoređuješ sa drugima i da sama sebe preispitujes i to te iscrpljuje...ponekad imam osjećaj da imaš 68 godina i da si razočarana i umorna od svega...nemaš nego 28, mijenjaj i živi svoj potencijal
 
Znam dovoljno...dušo, život je jedan kiko god ti njega zbrajala, oduzimala, dijelila i što već...Hobo je u gabaritima u kojima živi i onome što mu je Bog dao zadovoljna osoba.
Sad koliko mi je dao ili ne dao to se ne može viditi posve po forumu ali eto nešto se vidi. Ja sam iskren, moga sam napisat da imam ženu, troje djece i dvi ljubavnice s strane, ali čemu to? Sexualno- iskustvo nije jedino mjerilo životnog uspjeha ali vrednuje se i to. Nemam ga nešto previše, više s prostitutkama nego ovako uobičajeno, ali eto što je tu tu je. Imao sam prije velikih problema s samopouzdanjem a zna sam biti i depresivan, to je sad iza mene ali eto.

Sad poanta, prije tri godine sam upoznao vrlo živopisnog lika, ima sad blizu 60 godina, prilično sam uvjeren da nikada nije jebava, niti kurvu niti neku" redovito". Stjecajem okolnosti zadnjih par godina je i u prilično teškoj financijskoj situaciji, ja mu nešto pomognem dam mu krumpira i sl( neizmjerno vrijednije od skupljanja mačaka lutalica), ali pomogne i on meni. On meni pomaže nematerijalno, otkrio mi je jedan meni posve nepoznati svijet, svijet Hegela, Aristotela i sl. Uživam u tim razgovorima, posudi mi knjiga, a kažu da knjiga najviše obogati čovjeka.

On je po Sigici najveći jadnik na planeti, ali meni nije, on je meni divni čovjek.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh