Birtijaške čakule

Hobo, hoces da ti kazem zasto te ni jedna nece? Ovako... Zracis kao ocajnik... Frustriran si jer imas 40 godina a nikoga i nista iza sebe... To se osjeti... Drugo... Frustriran si jer nemas para... Trece skrt si... Zene ne vole frustrirane ostarjele "momke" koji ne trose cak ni na svoju guzicu...hoces jos savjeta??
 
Hobo, hoces da ti kazem zasto te ni jedna nece? Ovako... Zracis kao ocajnik... Frustriran si jer imas 40 godina a nikoga i nista iza sebe... To se osjeti... Drugo... Frustriran si jer nemas para... Trece skrt si... Zene ne vole frustrirane ostarjele "momke" koji ne trose cak ni na svoju guzicu...hoces jos savjeta??
Može tebi jedan savjet, tj konstatacija. Ti vjerovatno nećeš doživjeti moje godine, a ako i doživiš bit ćeš toliko isfucana da te niko neće htjeti ni za 300 kn🙋😃
 
Bez brige....ja vec sada imam toliko da kupim i tebe i tvoju firmu... 🤣Zato mi se i moze...
Slušaj firma nije moja, ja sam zaposlenik tu, ali da kupiš firmu s više od tisuću zaposlenika 😁😃🤣 Jedino u tvojoj umišljenoj glavici u kojoj su ti elita😄😂🤣 Nisam opsjednut materijalnim ali mogu reći da su mi plaću opet povećali a i sezona je zaista nenadano dobra.🙋
 
Cekaj znaci nemas ni ljubavi u zivotu, a nisi opsjednut materijalnim.... Ne kuzim... Znaci za sta zivis ponovit cu... Nit brak nit djeca nit posao, lova🤣🤣
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh