Birtijaške čakule

Jesi naivan, uopće ne razumiš što je PR. Bitno je da se piše, bilo šta. Zašto je Sisata na forumu? Da ti može reć da si glup? Za to joj ne treba forum.
Ja nisam ovdje radi PR-a... Prvo... Imala sam i previse ovog posla i prije ovog foruma... Odnosno od kad sam se pojavila "na sceni" ja imam posla... Samo kad hocu radit.... Drugo...imam izgradeno ime u ovom poslu i ekipa zna za mene.. Dovoljno je da kazem tko sam i sve im je jasno, hoce doc ili nece... Stvar ukusa, izbora... Trece... Nemam financijsku potrebu radit ovaj posao...
Ja Hobi kazem usput da je glup ali tu me drzi iskreno sva ta zajebancija s Marijolom, nase svade, prepirke, sale i sve sto se desavalo zadnjih mjeseci...da nije bilo njega ne bi ni ja bila tu toliko dugo..isto da on ode otisla bi i ja.. Iskreno..I dragi ste ljudi.. Volim pisat s vama ali ne ocekujem od toga nikakvu financijsku korist... Generalno kome se radi smatram da je uvijek lakse dat oglas nego proci svu ovu zajebanciju... Ovo mi je kao neka vrsta osobnog bloga.. Tako to dozivljavam...
 
Shvatio, fali ti komunikacije, mene boli briga za komunikaciju...
I opet nisi shvatio...
Shvacam da ne razumijes, jer ti fali jos dosta zganaca da dodjes na taj nivo. 😉

Ali nemoj brate komentirat nesto sto ne mozes shvatit i to je to.
Svako ima svoj djir i svako je sazrio do jednoga momenta, tako da smo svi razliciti i uopce nije potrebno da razumijes sve. 🙂
 
Daj domaće cure su katastrofa, i koje su u " biznisu" i koje nisu. Dalmatinke, šbarem Splićanke to je nešto najgluplje najumišljenije, to ne možeš ni razgovorati a kamoli išta drugo. Sinoć naleti na jednu iz unutrašnjosti, odma ljubazna, smiješak, opušten ton, Splićanke odma odišu vibrom aj odjebi. Otišli malo van grada, mazili se, doduše nije dala ali dogovorili se i za večeras, pa ćemo vidit. S druge strane Splićanke, jedan put u disku strahovita gužva i izgurali me i ja kao naletio na tu žensku s tim da mi je ruka slučajno dotakla njen guz. Krenula ona meni plesnit ja joj uvati ruku, ono baš sam puka i vidilo se da se pripala. Kao da mi nije bilo dovoljno makljaže u gužvi nego i ta isfrustrirana..
Već sam pisao, da su manje kurve bilo bi svima lakše...
 
Ja nisam ovdje radi PR-a... Prvo... Imala sam i previse ovog posla i prije ovog foruma... Odnosno od kad sam se pojavila "na sceni" ja imam posla... Samo kad hocu radit.... Drugo...imam izgradeno ime u ovom poslu i ekipa zna za mene.. Dovoljno je da kazem tko sam i sve im je jasno, hoce doc ili nece... Stvar ukusa, izbora... Trece... Nemam financijsku potrebu radit ovaj posao...
Ja Hobi kazem usput da je glup ali tu me drzi iskreno sva ta zajebancija s Marijolom, nase svade, prepirke, sale i sve sto se desavalo zadnjih mjeseci...da nije bilo njega ne bi ni ja bila tu toliko dugo..isto da on ode otisla bi i ja.. Iskreno..I dragi ste ljudi.. Volim pisat s vama ali ne ocekujem od toga nikakvu financijsku korist... Generalno kome se radi smatram da je uvijek lakse dat oglas nego proci svu ovu zajebanciju... Ovo mi je kao neka vrsta osobnog bloga.. Tako to dozivljavam...
Ponavljam se al preuzimam taj teret...odjavi se, bježi na New Zealand i spasi svoju napaćenu dušu.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh