Birtijaške čakule

Pa i ti si nesretan... Cim pokusavas dobiti paznju od prostitutke... Pa? I takvi moraju zivjet... Samo sto je tebi 50...
Nisam nesretan, sa 50 više nemam iluzija što je život...
Da sam napravio puno stvari koje bih sada drugačije, istina.
Da sam sam sebi bio najveći neprijatelj, istina.
Da imam razloga živjeti, imam i to mi je jedino bitno u ovom trenutku.
Kurve? Prvi put sa 46, čisto da ispravim neke frustracije iz mladosti. Naravno pogrešan pristup.
 
Sad koliko mi je dao ili ne dao to se ne može viditi posve po forumu ali eto nešto se vidi. Ja sam iskren, moga sam napisat da imam ženu, troje djece i dvi ljubavnice s strane, ali čemu to? Sexualno- iskustvo nije jedino mjerilo životnog uspjeha ali vrednuje se i to. Nemam ga nešto previše, više s prostitutkama nego ovako uobičajeno, ali eto što je tu tu je. Imao sam prije velikih problema s samopouzdanjem a zna sam biti i depresivan, to je sad iza mene ali eto.

Sad poanta, prije tri godine sam upoznao vrlo živopisnog lika, ima sad blizu 60 godina, prilično sam uvjeren da nikada nije jebava, niti kurvu niti neku" redovito". Stjecajem okolnosti zadnjih par godina je i u prilično teškoj financijskoj situaciji, ja mu nešto pomognem dam mu krumpira i sl( neizmjerno vrijednije od skupljanja mačaka lutalica), ali pomogne i on meni. On meni pomaže nematerijalno, otkrio mi je jedan meni posve nepoznati svijet, svijet Hegela, Aristotela i sl. Uživam u tim razgovorima, posudi mi knjiga, a kažu da knjiga najviše obogati čovjeka.

On je po Sigici najveći jadnik na planeti, ali meni nije, on je meni divni čovjek.
Hobo ne znam da li si iskren i opisuješ li stvarno iskustvo, ali ovo definitivno ima težinu. Možda nekim otvoriš oči, dušu teško, ali možda nekome otvoriš oči i da progleda (y) (y) (y) (y)
 
Nisam nesretan, sa 50 više nemam iluzija što je život...
Da sam napravio puno stvari koje bih sada drugačije, istina.
Da sam sam sebi bio najveći neprijatelj, istina.
Da imam razloga živjeti, imam i to mi je jedino bitno u ovom trenutku.
Kurve? Prvi put sa 46, čisto da ispravim neke frustracije iz mladosti. Naravno pogrešan pristup.
O jbt kao da se gledam u ogledalo :unsure: :unsure: 🙃 🙃 možda smo takve generacije!!!!!
 
Tko si ti Hobo da vrednujes necija dobra djela... Cije je vrijednije? I to te pitam kao netko tko pomaze ljudima iako su po deseti put prosle godine izabrali HDZ...
 
Zar zivo bice nije zivo bice...zar glad nije glad... Neovisno bilo ljudska ili zivotinjska? Ja se nadam da se zajebavas, da nisi toliko glup...
Ti si glupa, ti te čak mačke ne spašavaš mačke su pametna i sposobna bića koja se uvik snadju. Psi su neslažljivi ostavljeni pas neće ništa znati drugo nego kopati po smeću a i u tome su mačke uspješnije od pasa...
 
Psi su kao i ti... Pokorni, poslusni... Slusaju gazdu...
A macke su legendice sa stavom... Kao ja...
Ukratko...
A dalje.. Tko ti je rekao da ja ne spasavam pse. Samo sto psi za razliku od macaka u zagrebu imaju izgradeno skloniste... Na kojem se pere lova.. Ali opet skloniste
 
Do kad sad opet ovako ,iden van na kavu nemogu vise citat ovako beskrajne tenzije... smirite se svi ne svadjajte se vise i ne vridjajte jedni druge jebemu pasa vise ima li kakva tema osim ciji je zivot kakav. Svi ga nosimo sa svojim teretima rekla san vec sve al ovo je vise postalo ne smijesno neg tuzno . Ja ne znam zasto to tako pa mi se nitko ni ne poznajemo ,opcenito je pogresna prosudba o ljudima preko neta i u 90 posto slučajeva nema veze s realnosti kad bi se netko sreo u drugacijim okolnostima. Hobo prica o knjigama ja ih doma iman sve svjetske klasike ( i ostalo , plus stripovi) kompletirane od svoje 15 e godine san zaljubljenik u citanje i knjige i me mislim da sam zato bolja od nekog sto ima neke druge hobije ili afinitete al on otkrije to prije koju godinu i svi drugi su glupi jer nitko nije vidio knjige i nitko nema prijatelje s kojima moze razgovarat o dubljim stvarima 🤦‍♀️ al dobro.. poanta je da se prestane nagadjati tko je kakav na osnovu ovog nestvarnog mjesta tj foruma .. nitko niste u pravu s tim ako i jeste dio opet nedovoljno za osudjivanje i ovako vridjanje ,brate mili lip je dan ajmo ca vanka ovo je samo da ti crpi energiju pozitivnu postalo misto koje je tribalo bit za relax i zdravu dozu zajebancije kad eto nisi u drustvu il obavezama trenutno i dosadjujes se ..pa bacis oko tu . A tu djumbus teski
 
Do kad sad opet ovako ,iden van na kavu nemogu vise citat ovako beskrajne tenzije... smirite se svi ne svadjajte se vise i ne vridjajte jedni druge jebemu pasa vise ima li kakva tema osim ciji je zivot kakav. Svi ga nosimo sa svojim teretima rekla san vec sve al ovo je vise postalo ne smijesno neg tuzno . Ja ne znam zasto to tako pa mi se nitko ni ne poznajemo ,opcenito je pogresna prosudba o ljudima preko neta i u 90 posto slučajeva nema veze s realnosti kad bi se netko sreo u drugacijim okolnostima. Hobo prica o knjigama ja ih doma iman sve svjetske klasike ( i ostalo , plus stripovi) kompletirane od svoje 15 e godine san zaljubljenik u citanje i knjige i me mislim da sam zato bolja od nekog sto ima neke druge hobije ili afinitete al on otkrije to prije koju godinu i svi drugi su glupi jer nitko nije vidio knjige i nitko nema prijatelje s kojima moze razgovarat o dubljim stvarima 🤦‍♀️ al dobro.. poanta je da se prestane nagadjati tko je kakav na osnovu ovog nestvarnog mjesta tj foruma .. nitko niste u pravu s tim ako i jeste dio opet nedovoljno za osudjivanje i ovako vridjanje ,brate mili lip je dan ajmo ca vanka ovo je samo da ti crpi energiju pozitivnu postalo misto koje je tribalo bit za relax i zdravu dozu zajebancije kad eto nisi u drustvu il obavezama trenutno i dosadjujes se ..pa bacis oko tu . A tu djumbus teski
Ma kud ćeš vanka na ovom zvizdanu, uprljilo 40 celzijevaca je vani, čekaj da sunce zađe....
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh