Birtijaške čakule

Ne stojim uopce 🙂
Mislim dobra sam sa svojim gostima nekima i van posla ( neki se jave onako pozdrave neovisno o terminu cisto da se cujemo,nekima skratim vrime na brodu do povratka ,bacim im koju sliju da im vrime prodje 😂 ,al se NE nalazim van salona.. ) jer se tako sve zakomplicira. A popricat i druziti se popiti kavu moze i prije masaze tako obicno funkcionira dugo odnos suradnja i svi sretni
Pošteno. Koji brod sad? Dida zbunjen.
 
Najbolje da odem jer onda ništa ne pišem. S tobom ako uđem u raspravu završi uvijek isto.
Ljubav je to nisu makaroni 🤷🏼‍♀️
Udjes u raspravu jer shvacas osobno nju previse ,zena ti je objasnila bas detaljno sve i ja san ti pokusala .. ne znam
Al nemozes rec da je teska za pricat jer sam ja s njom satima pricala nevezano za forum o svemu i svacemu i nije teska nego eto mpzda puno sve analiziras svaku rijec pa ispadne djumbus?
 
Ljubav je to nisu makaroni 🤷🏼‍♀️
Udjes u raspravu jer shvacas osobno nju previse ,zena ti je objasnila bas detaljno sve i ja san ti pokusala .. ne znam
Al nemozes rec da je teska za pricat jer sam ja s njom satima pricala nevezano za forum o svemu i svacemu i nije teska nego eto mpzda puno sve analiziras svaku rijec pa ispadne djumbus?
Prije je bila opuštenija, čak sam joj svašta govorio što nisam trebao. Sad u zadnje vrijeme ne smijem ništa reć.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh