Birtijaške čakule

Sorry Sig ( 🤣🤣🤣) jesi li ti.....a ne to, htio sam pitati da li neki od ovih klijenata koji su bili ili jesu zaljubljeni u tebe, to doživljavaju na način da misle da ćete postati par u perspektivi sa nekim konvencionalnim obrascima ponašanja u vezi...ili misle već sada da ste par?
 
Ne karam ne boj se . Imam samo munjene frendove jedan kara shemale drugi tvrdi da je gay.3 ne zna ko mu glavu nosi da mu kazes Odi se bacit sa savskog mosta lik bi to i napravio .4. Ne zna mi sam seksualnost tak da eto moram potražit ja nove frendove izgleda ovi valjda pobjegli nekom iz podruma 🤔
Je je "Frendovi"?!
Kak da ne?!

Ajde sad reci iskreno s koliko podvojenih licnosti raspolazes?
😂😂😂😎
 
Je je "Frendovi"?!
Kak da ne?!

Ajde sad reci iskreno s koliko podvojenih licnosti raspolazes?
😂😂😂😎
Vidiš dobro pitanje . Jesu li mi frendovi . Očito nisu ništa tražit novo društvo treba tražit . Da jesu vjv nebi brljali po forumu. Čovjek vise ne može ni Mob ostavit otvoren na forumu, a da ovi ne prkljaju , ah sto ces kad imam posla s debilima . Prodajem Mob koji mi ne treba debili mi se jave. Stavim oglas da trazim žensku osobu za druženje opet debili se jave. Frendovi debili . Čudim se da nisam u vrpcu završio pored takvih
 
Vidiš dobro pitanje . Jesu li mi frendovi . Očito nisu ništa tražit novo društvo treba tražit . Da jesu vjv nebi brljali po forumu. Čovjek vise ne može ni Mob ostavit otvoren na forumu, a da ovi ne prkljaju , ah sto ces kad imam posla s debilima . Prodajem Mob koji mi ne treba debili mi se jave. Stavim oglas da trazim žensku osobu za druženje opet debili se jave. Frendovi debili . Čudim se da nisam u vrpcu završio pored takvih
Jura prika, evo nešto za tebe:
unnamed.jpg
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh